NETGEAR zajišťuje Wi-Fi v televizorech Panasonic Viera

vydáno 4. 6. 2010 | autor NETGEAR | sekce Tiskové zprávy | téma Televizory, IT a software | 2 komentáře

Tagy: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, NETGEAR, Panasonic, USB, VIERA, WEP, Wi-Fi, Wi-Fi Protected Access, Wi-Fi Protected Setup, Wired Equivalent Privacy, WNDA3100, WNDA3100v2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS

NETGEAR - logo

Díky USB adaptéru NETGEAR WNDA3100 mohou uživatelé televizorů Panasonic Viera sledovat na TV obrazovkách internetová videa.

Společnost NETGEAR®, Inc., celosvětový dodavatel technologicky pokročilých značkových síťových řešení, oznamuje uzavření dohody se společností Panasonic. Dohoda se týká podpory bezdrátových Wi-Fi adaptérů v nejnovější generaci televizorů Panasonic Viera.

Nová generace Panasonic VIERA TV, která je již v prodeji, obsahuje mimo jiné i USB port a vestavěný ovladač pro bezdrátový dvoupásmový Wi-Fi adaptér NETGEAR WNDA3100. Po připojení adaptéru NETGEAR WNDA3100 k televizoru Panasonic mohou uživatelé streamovat video obsah z internetových zdrojů přímo do televizorů přes domácí síť.

NETGEAR je aktuálně jediným dodavatelem, kterého Panasonic podporuje a doporučuje uživatelům svých TV pro aktivaci funkce streamování internetového video obsahu přes domácí bezdrátovou síť.

USB W-Fi adaptér NETGEAR WNDA3100

„Panasonic zvolil adaptér NETGEAR WNDA3100 zejména z toho důvodu, že uživatelé mohou pracovat s nejrychlejším současným Wi-Fi standardem 802.11n a navíc ve dvou frekvenčních pásmech: 2,4 GHz nebo 5 GHz,“ upřesnil Aleš Mudruňka, regionální ředitel společnosti NETGEAR pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

„Klíčová je právě 5 GHz frekvence, která zajišťuje plynulejší přenos video signálu a je tak v současnosti nejvhodnější frekvencí pro bezdrátové přenosy využívané TV aplikacemi.“

Wi-Fi USB adaptér NETGEAR WNDA3100v2 podporuje bezdrátové standardy IEEE 802.11a/b/g/n a pracuje současně ve dvou frekvenčních pásmech – 2,4 GHz a 5 GHz. Nabízí maximální pokrytí a šířku pásma, ideální i pro sdílení souborů či provoz multimediálních aplikací s vysokým rozlišením.

Obsahuje také samostatné tlačítko pro aktivaci funkce WPS (Wi-Fi Protected Setup), jehož jediným stiskem lze snadno přidávat do stávající sítě další zařízení podporující bezdrátové Wi-Fi připojení, aniž by bylo nutné zadávat a pamatovat si bezpečnostní kódy. Zabezpečené datové přenosy zajišťuje Wi-Fi Protected Access (WPA2-PSK, WPA-PSK) a WEP (Wired Equivalent Privacy) 64bitové nebo 128bitové šifrování.

Přístroj je v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 1199,– Kč vč. DPH.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře

Re: NETGEAR zajišťuje Wi-Fi v televizorech Panasonic ...

Vložil heksa (bez ověření), 5. Říjen 2011 - 12:07

Obrázek uživatele heksa

bude to fungovat aji s verzi NETGEAR WNA3100 kterou pordavaji na CzechComputer? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?…

Re: NETGEAR zajišťuje Wi-Fi v televizorech Panasonic ...

Vložil Elmer (bez ověření), 21. Listopad 2011 - 15:39

Obrázek uživatele Elmer

Myslím, že nebude. Ten správný je WNDA3100 200PES, neboli WNDA3100 v.2.