Štěstí na dosah (Blu-ray)

typ film | český zvuk | české titulky

Tagy: Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Sony Pictures, Štěstí na dosah, The Pursuit of Happyness

Štěstí na dosah (The Pursuit of Happyness, 2006)

Český název: Štěstí na dosah

Originální název: The Pursuit of Happyness

Rok výroby: 2006

Žánr: Drama / Komedie

Délka: 117 minut (1:57)

Režie: Gabriele Muccino

Hrají: Will Smith, Jaden Smith, Thandie Newton, Kurt Fuller, Brian Howe

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Studio: Sony Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 1. 1. 1970)

Technické informace

Český zvuk ANO

České titulky ANO

Typ disku: BD-50 (50GB BD-ROM)

Počet disků: 1

Zvukové stopy: katalánsky 5.1, česky 5.1, anglicky 5.1, anglicky PCM 5.1, maďarsky 5.1, polsky 5.1 (voiceover), rusky 5.1, španělsky 5.1, španělsky PCM 5.1

Titulky: bulharské, čínské, chorvatské, české, dánské, holandské, anglické, estonské, finské, řecké, hindské, maďarské, litevské, norské, polské, portugalské, rumunské, slovinské, španělské, švédské, thajské

Formát obrazu: 2,40:1

Rozlišení: 1080p

Video: MPEG-4 AVC

Popis filmu

Chris Gardner (Will Smith) je otec tříčlenné rodiny, který se zoufale snaží najít takovou práci, aby dokázal uživit sebe a své nejbližší. Přestože vyvíjí obrovské úsilí, aby udržel rodinu nad vodou, matka (Thandie Newton) jeho pětiletého syna Christophera (Jaden Christopher Syre Smith) už nedokáže vzdorovat psychickému stresu z permanentní finanční krize a po těžkém rozhodování je opustí. Chris, který je nyní svobodným otcem, se i nadále všemi možnými způsoby snaží najít lépe placenou práci.

Nakonec dostane možnost přihlásit se na praxi do prestižní firmy, která se zabývá obchodem s akciemi. Přestože se v úvodní fázi musí obejít bez jakékoliv finanční odměny, nabídku přijme a doufá, že na konci stáže na něj čeká regulérní pracovní nabídka a s ní i slibná budoucnost. Vzhledem k nulovým příjmům je však i se svým synem brzy vyhozen z bytu a donucen přespávat v útulcích pro bezdomovce, na autobusových zastávkách, na veřejných záchodcích a dalších místech, kde je ten trochu možné.

I přes všechny nástrahy osudu však Chris nijak nepolevuje ve své snaze být milujícím a starostlivým otcem, v čemž mu nejvíce pomáhá láska a důvěra, kterou v něj Christopher vkládá.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Štěstí na dosah (Blu-ray)

Vložil Ruzicu (bez ověření), 25. Leden 2008 - 18:19

Obrázek uživatele Ruzicu

Právě mi Blu-ray prisel domu. Objednal jsem si ho na amazon.co.uk bohuzel neobsahuje zminenou ceskou podporu, jak jazyk tak ani ceske titulky.

Re: Štěstí na dosah (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 25. Leden 2008 - 18:51

Obrázek uživatele d.f.h

Tím se potvrzuje, že i ve stejném regionu (B) může být několik různých verzí disku, jako je tomu u DVD. Cenná zkušenost.

Pokud o Váš disk bez české podpory nemáte zájem, ozvěte se mi: hrouzek@hdmag.cz.

Re: Štěstí na dosah (Blu-ray)

Vložil Ruzicu (bez ověření), 25. Leden 2008 - 22:43

Obrázek uživatele Ruzicu

Vyšlo mě zhruba na 600CZK včetně dopravy. Prověřit si to můžete na http://www.amazon.co.uk/…/ref=sr_1_10?… Pokud budete mit záem nabídněte mi částku za jakou cenu ho chcete odkoupit a stanete se majitelem úplně nového disku. Audio: English 5.1;English PCM 5.1;German 5.1; German PCM 5.1 Titulky: Arabské; anglické;islandské;turecké; německé; korejské