Harry Potter a Relikvie smrti - 1. (Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1, 2010) - trailer 2

vydáno 7. 10. 2010 | autor Kateřina Papstová | sekce HD trailery

Tagy: Harry Potter, Harry Potter a Relikvie smrti, Harry Potter and the Deathly Hallows, trailer

Harry Potter a Relikvie smrti - 1. (Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1, 2010)

Jistě už jste zaregistrovali, že světlo světa spatřil druhý trailer na Harryho Pottera. Filmová podoba závěrečného dílu populární knižní série bude rozdělena na dvě části. Tu první uvidíme v našich kinech 18. listopadu, druhý díl, který celou sérii uzavře, si odbude českou premiéru 14. července příštího roku.

Čekání to sice bude dlouhé, ale buďme rádi, že producenti sáhli k tomuto řešení. Kniha je totiž velice rozsáhlá a do jediného filmu zkrátka nelze vše nacpat. A závěrečný díl této ságy si určitě zaslouží zvěčnit na každém filmovém políčku, které má k dispozici. Relikvie smrti je totiž neuvěřitelně nadupanou a krásně temnou záležitostí.

To ostatně ukazuje i samotný trailer, který si fanoušci knih i filmů jistě řádně užijí. Ponurá atmosféra provází celý trailer a jsem si jistá, že i vám bude při jeho sledování běhat mráz po zádech (ne, tohle rozhodně není podívaná pro malé děti).

Věřím, že režisér David Yates se nelehkého úkolu završit velkolepým způsobem tuto kouzelnickou ságu ujme s pečlivostí sobě vlastní, a naservíruje nám dech beroucí snímek, jenž předčí i jeho předchozí „potterovky“ (Harry Potter a Fénixův řád – recenze, Harry Potter a Princ dvojí krve – recenze). Podle traileru to vypadá velice slibně.

Související trailery

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře