Starsky a Hutch (Blu-ray)

typ film

Tagy: 101 Distribution, Blu-ray, film, Starsky & Hutch, Starsky a Hutch

Starsky a Hutch (Starsky & Hutch, 2004)

Český název: Starsky a Hutch

Originální název: Starsky & Hutch

Rok výroby: 2004

Žánr: Akční / Komedie / Krimi

Délka: 101 minut (1:41)

Režie: Todd Phillips

Hrají: Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Fred Williamson, Vince Vaughn

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Studio: 101 Distribution

Technické informace

Český zvuk NE

České titulky NE

Typ disku: bude doplněno

Počet disků: 1

Zvukové stopy: bude doplněno

Titulky: bude doplněno

Formát obrazu: 2,35:1

Rozlišení: 1080p

Video: bude doplněno

Popis filmu

Detektiv Dave Starsky (Ben Stiller) je nejhorlivějším policistou v kalifornském Bay City. Když je ve službě, žádný zločin nezůstane nepotrestán – a on je ve službě pořád. Jde tak ve stopách své matky, která se stala jednou z nejlepších policistek v historii Bay City. Zatímco se ale jeho matka spokojila za celou svou kariéru s jedním parťákem, Starsky díky svému přehnanému nadšení střídá partnery jako na běžícím páse.

Detektiv Ken „Hutch“ Hutchinson (Owen Wilson) má tak trochu opačný problém – je dobrým policistou, ale jeho až nezvykle bezstarostná povaha a touha po rychlých penězích příliš neprospívá kvalitě jeho práce. Má vynikající instinkty, avšak potřebuje čas od času usměrnit, aby se udržel na méně výnosné straně zákona. Rozčilený policejní kapitán Dobey (Fred Williamson) ale našel způsob, kterým hodlá dva největší problémy na svém oddělení vyřešit najednou – udělat ze Starskyho a Hutche tým a vyslat je do ulic.

Hned první den ve společné kariéře nesourodé dvojice se u břehů Bay City vynoří záhadný utopenec. Za pomoci Hutchova výřečného a místních poměrů znalého informátora Huggy Beara (Snoop Dogg) začnou detektivové tajemný případ vraždy pomalu rozkrývat. Během vyšetřování první stopy se setkají s roztleskávačkami Staci (Carmen Electra) a Holly (Amy Smart), které jsou připraveny detektivům pomoci – jakkoliv, jak to jen bude možné.

Všechny stopy vedou k bohatému obchodníkovi Reesemu Feldmanovi (Vince Vaughn), avšak Starsky s Hutchem nemohou najít důkazy, na základě kterých by jej bylo možné obvinit a usvědčit. Feldman zatím potají připravuje plán, jak obalamutit národní protidrogovou organizaci DEA a provést největší a nejvýnosnější drogový obchod ve své kariéře.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře