Plán tuzemských Blu-ray filmů na říjen 2010

vydáno 27. 9. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: 30 dní dlouhá noc: Doba temna, A.I. Umělá inteligence, Blu-ray, Bolt - pes pro každý případ, Bonton, Bontonfilm, Čarodějky z Eastwicku, Černý blesk, Chitty Chitty Bang Bang, Con Air, Dannyho parťáci, Déjà Vu, film, Iron Man 2, Kráska a zvíře, Křižovatka smrti, Lesní duch, Letopisy Narnie, Lovci pokladů, Magic Box, Matrix, Moulin Rouge, Na tuhle nemám, Návrat do budoucnosti, Noční můra z Elm Street, Pán Prstenů, Poldové, Příšerky s.r.o., Robocop, Romeo a Julie, Superman, Toy Story 3, Troja, Tváří v tvář, Ukradené Vánoce, Vymítač ďábla, Záložní plán, Zelená zóna, Zvonilka

Blu-ray Disc logo

V říjnu začne být kvalita i kvantita nových Blu-ray filmů na našem trhu konečně trochu zajímavější. Mezi dvaačtyřiceti tituly se skví například kultovní horor Evil Dead, trilogie Návrat do budoucnosti, spektákl Moulin Rouge, animák Kráska a zvíře, dále Iron Man 2, Křižovatka smrti, Vymítač ďábla, A.I. Umělá inteligence, Toy Story 3

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box. Některé disky se měly původně objevit už v průběhu září, termín jejich vydání byl ale nakonec posunut právě na říjen nebo dokonce až na listopad. Týká se to především katalogových titulů Disney / Buena Vista a MGM.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Související články a recenze

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře