Studio Canal vydá Miyazakiho filmy v nádherných steelboocích

vydáno 19. 11. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, Hayao Miyazaki, Můj soused Totoro, Naušika z Větrného údolí, Ponyo, Zámek v oblacích

Studio Ghibli sice před pár měsíci oznámilo, že po svém posledním filmu, Wind Rises, odejde legenda animovaných filmů do důchodu. S filmy Hayaa Miyazakiho se však budeme na trhu setkávat i dál skrze jeho starší kousky. Čtyři z nich teď dokonce vydá britské Studio Canal v designově skvostných steelboocích, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

I proto, že se jedná o výtečné snímky, které – pokud máte Miyazakiho abstraktní styl rádi – dovede chytnout za srdce a vytvořit silnou závislost. Co se týče časového výběru filmů, dostanete jak starší, tak novější snímky. Mezi ty starší se řadí Naušika z Větrného údolí a klasika Můj soused Totoro. Mezi novějšími pak najdeme Zámek v oblacích a poněkud rozpačitě přijatého Ponya, kterého Miyazaki vyprodukoval před pěti lety.

Steelbooky vstupují na britský trh již 25. listopadu s cenou stanovenou těsně pod 30 liber. Ne, není to málo. Ale Miyazaki za to určitě stojí.

P.S.: Pokud se vám nechce hledat, zamiřte rovnou na britské Zavvi, kde jsou aktuálně ony steelbooky k mání o deset liber levněji.

Steelbooky s filmy Hayaa Miyazakiho
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře