Google mapy a Facebook v produktech Samsung

vydáno 23. 6. 2010 | autor Samsung | sekce Bleskovky | téma IT a software

Tagy: Blu-ray, domácí kino, ethernet, Facebook, Flickr, Google Maps, HDTV, Picasa, přehrávač, Samsung, Samsung Apps, televizor, Wi-Fi, YouTube

Svět internetu a domácího kina se prolíná stále výraznějším způsobem. Možnost připojení k síti (přes Wi-Fi nebo ethernet) má dnes nejen každý Blu-ray přehrávač, ale i stále více modelů HD televizí. Spolu se vzrůstajícím výkonem těchto zařízení do nich výrobci přidávají nejrůznější miniaplikace, které všech nových možností plně využívají.

Přehrávání videí z YouTube je téměř samozřejmostí, stejně jako zobrazování fotografií z webových služeb Picasa a Flickr, čtení novinek přes RSS kanály nebo obligátní aktuální počasí. O praktické hodnotě všech těchto „vymožeností“ se dá ovšem s úspěchem pochybovat, stejně jako o dalších dvou novinkách, které pro své Blu-ray přehrávače, HDTV a domácí kina připravuje Samsung.

V rámci firemní technologie Samsung Apps budou mít uživatelé brzo k dispozici skvělé Google mapy a také přístup do populární sociální sítě Facebook, to vše v pohodlí svého obýváku na obrazovce televizoru. Komplikované samozřejmě bude zejména zadávání potřebných údajů, to totiž bude pomocí dálkového ovladače zaručeně otravné.

Samsung Apps - Google mapy

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře