Blu-ray filmy ve světě - 24. týden 2008

vydáno 10. 6. 2008 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Be Kind Rewind, Blu-ray, film, Girls Gone Wild: Hottest Moments Ever, Heart: Alive in Seattle, Jumper, koncert, Králova přízeň, Než si pro nás přijde, Profesionálové, Prolomená stezka, Takoví normální zabijáci, The Missing, The Signal, Witless Protection

Takoví normální zabijáci (Natural Born Killers, 1994)

Jumper, Králova přízeň, Než si pro nás přijde, Profesionálové, Takoví normální zabijáci a další – to všechno vychází tento týden na Blu-ray v zahraničí. Výběr sice není tak pestrý jako minule, vesměs se ale nejedná o úplné propadáky.

Před týdnem čítala nabídka více než padesát titulů jedině proto, že se na trhu znovu objevilo 32 Blu-ray filmů studia Paramount, které byly staženy loni v létě. Něco takového se samozřejmě nestává příliš často, tento týden tedy není nijak zvlášť slabý, jen tak v přímém porovnání s tím předchozím působí.

TIP: Zákazníky, kteří vyžadují českou jazykovou podporu, bude jistě zajímat, že film Jumper vychází koncem července i u nás. Další připravované tituly pro tuzemský trh naleznete v kalendáři Blu-ray filmů.

Ve 24. týdnu roku 2008 (konkrétně k datu 10. června) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Profesionálové (Professionals, The, 1966)

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře