Jumper (Blu-ray)

typ film | český zvuk | české titulky

Tagy: 20th Century Fox, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Jumper

Jumper (2008)

Český název: Jumper

Originální název: Jumper

Rok výroby: 2008

Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

Délka: 88 minut (1:28)

Režie: Doug Liman

Hrají: Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Diane Lane, Jamie Bell, Rachel Bilson

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Studio: 20th Century Fox

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 21. 7. 2008)

Technické informace

Český zvuk ANO

České titulky ANO

Typ disku: BD-50 (50GB BD-ROM)

Počet disků: 1

Zvukové stopy: česky, další bude doplněno

Titulky: české, další bude doplněno

Formát obrazu: 2,35:1

Rozlišení: 1080p

Video: MPEG-4 AVC

Popis filmu

Čtrnáctiletý David (Hayden Christensen) žije se svým otcem na předměstí a moc zářná budoucnost se mu před očima nerýsuje. Ve škole se s ním moc lidí nebaví, otec je na něj přísný, a tak hledá pochopení aspoň u své spolužačky Millie (Rachel Bilson). Jenže správný čtrnáctiletý kluk má holky ignorovat a ne se s nimi bavit, což mu spolužáci dávají jasně najevo. Při jedné nevinné šarvátce, kdy si ho spolužáci dobírají, se David propadne ledovým příkrovem do divokého proudu řeky. Ale místo toho, aby skončil mokrý a promrzlý na kost, je úplně suchý a ještě k tomu v knihovně mezi regály. David zjišťuje, že díky nějaké zvláštní genetické chybě – nebo říkejme raději odchylce- se může teleportovat kamkoli po celém světě. Stačí pomyslet na nějaké místo, pořádně si ho představit a…

A David toho umí náležitě využít. První cesty vedou do bankovních trezorů, kde si „vypůjčí pár dolarů“ na luxusní bydlení, cesty po Londýně, Tokiu nebo Římu na jednoduše fajn život. Zatímco si David nerušeně užívá nově nabyté svobody a luxusu, je mu v patách agent Cox (Samuel L. Jackson), jehož jediným cílem je Davida a ostatní tak zvané Jumpery, kteří beze stopy mizí z míst svých činů, najít a zabít.

Po letech se pronásledovaný David vrací na předměstí, do domu svého otce a za jedinou opravdovou přítelkyní, kterou kdy měl – za krásnou a dnes už dospělou Millie. Tím ale své blízké zatáhne do nebezpečné hry o život. Naštěstí je tu další z Jumperů, Griffin (Jamie Bell), který Davida zasvětí do boje s Coxem a jeho přisluhovači a poskytne mu úkryt. Agent Cox je však stále nablízku a David navíc zjišťuje, že jeho vlastní matka je jedním z jeho kompliců. Před Griffinem a Davidem stojí první velká bitva o život.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Jumper (Blu-ray)

Vložil Roman (bez ověření), 28. Červenec 2008 - 12:20

Obrázek uživatele Roman

Má někdo tento disk již koupený?Já jsem prošel všechny obchody, kde běžně nové blu-ray dostávají a vypadá to, že vůbec Jumper u nás ještě nevyšel.Podobně to vypadá i s Já, robot a cestou bojovníka.

Re: Jumper (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 28. Červenec 2008 - 12:28

Obrázek uživatele d.f.h

Jsou prázdniny a já bych si tipnul, že to Bontonfilm se zásobovaností nebude moc přehánět :-) Dal bych jim ještě pár dnů čas. V harmonogramu to mají s tím a tím konkrétním datem, tak nevím, jestli by z nich šlo vymáímit třeba nějaké vyjádření ohledně reálné dostupnosti. Spíš ale ne.

Re: Jumper (Blu-ray)

Vložil Roman (bez ověření), 28. Červenec 2008 - 16:59

Obrázek uživatele Roman

Tak dnes v Elektroworldu již mají k mání Jumper,Já robot i Cestu bojovníka.

Re: Jumper (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 28. Červenec 2008 - 17:41

Obrázek uživatele d.f.h

Tak vida :-)

Re: Jumper (Blu-ray)

Vložil Anonym (bez ověření), 28. Říjen 2008 - 11:15

Obrázek uživatele Anonym

Niekde som čítal, e na obale má síce napísaný 5.1 Český dabing, ale vraj to je len 3.1 Český dabing? Ale neviem 3.1 dabing podľa mňa nejestvuje len 2.0, 5.1, a podobne. Ďakujem za odpoveď.

Re: Jumper (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 28. Říjen 2008 - 12:01

Obrázek uživatele d.f.h

Ohledně technických podrobností prosím navštivte partnerský e-shop DVDobchod.cz (odkaz je u každého filmu hned pod obalem a nedá se přehlédnout). Není v našich silách všechny údaje udržovat.

Dále je možné informace o konkrétních titulech získat na našem diskusním fóru 1080p.cz. Pokud má někdo film na Blu-ray doma, jistě rád prozradí jeho výbavu.