Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

vydáno 18. 3. 2021 | autor Redakce | sekce Novinky

Tagy:

Kamery do bytu 1

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě nejste? Samozřejmě, podobnou otázku řeší mnoho majitelů nemovitostí – ať už jde o dovolenou a víkendové výlety nebo například i časově náročné zaměstnání. Zabezpečovacích systémů rozhodně není nikdy dost, to je známá pravda, kterou jistě potvrdí všichni, kteří už měli v bytě někdy nezvanou návštěvu. Nebo vás zajímá, co vlastně všechno dělá váš domácí čtyřnohý mazlíček, když se domnívá, že na něj nevidíte?

Kamery do bytu 2

Nenápadnost je zde naprosto klíčová

Vynikající maskování, a to nejen díky někdy až miniaturním rozměrům. Kamery do bytu mohou mít řadu různých podob, ať už budou na první pohled připomínat budík nebo svítilnu, můžete se na ně vždycky spolehnout. Budou nepřetržitě bdít nad vaší domácností a v případě, že se odehraje něco nestandardního, udělají automaticky snímek nebo natočí krátké video. To můžete potom jednoduše předat vyšetřovatelům, kteří tak dostanou výbornou stopu. Využití tak tato zařízení najdou nejen v malých garsonkách, ale třeba i pětipokojových bytech – stačí je pouze vhodně rozmístit. Noční přísvit zaručí, že bdít budou opravdu neustále, bez ohledu na to, kolik je vlastně hodin, zda je svátek nebo naopak všední den.

Kamery do bytu 3

Kvalitní barevný displej a velká paměť

Moderní doba si žádá své, wifi kamera je stále důmyslnějším zařízením a dnes už se například dokáže snadno propojit s vaším smartphonem díky mobilní aplikaci. Nastavení je potom dílem okamžiku, a to i pro ty, kteří se nepovažují právě za technické talenty. Každý podezřelý pohyb vám bude hlášen, takže můžete v klidu odjet na nákup nebo například na chatu. Rozmanitá nabídka na cel-tec.cz vás jistě osloví, inspirujete se také? Základní modely nebo i zařízení, která si nezadají se špionážním vybavením ve světoznámých filmech.
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky