Nový Blu-ray přehrávač Sharp BD-HP22S

vydáno 10. 9. 2009 | autor Sharp | sekce Tiskové zprávy | téma Přehrávače

Tagy: Aquos, AQUOS LINK, BD-HP22S, BD-Live, Blu-ray, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, HDMI, HDMI-CEC, IFA 2009, přehrávač, Sharp, upscaling

SHARP - logo

Živé vysílání do vašeho obývacího pokoje – Sharp představuje svůj nový Blu-ray přehrávač s funkcí BD-Live.

Jak byla tahle skvělá scéna natočena? Co dělá váš oblíbený herec či herečka ve svém volném čase? Nový Blu-ray přehrávač Sharp AQUOS BD-HP22S s integrovanou funkcí BD-Live dokáže dostat filmové fandy do středu dění.

Interaktivní funkce umožňuje divákovi nahrát si navíc k vloženému Blu-ray disku bonusový materiál přímo z Internetu a přehrát si ho na televizi. Vedle schopnosti připojení k Internetu nabízí nový AQUOS špičkový obraz, širokou škálu možností propojení a elegantní design.

Interaktivní přidaná hodnota: nový Sharp AQUOS BD-HP22S nabízí filmovým fanouškům perfektní filmový zážitek a k tomu ještě něco navíc. Díky integrované funkci BD-Live je možné si filmové trailery, fotografie z natáčení, informace o hereckých představitelích stáhnout z Internetu a poté si je promítnout na televizi jako doplněk k filmu.

Technické vlastnosti, malá spotřeba energie a atraktivní AQUOS design dělají z BD-HP22S skutečný magnet na oči a nepostradatelné zařízení pro domácí kino.

Blu-ray přehrávač Sharp AQUOS BD-HP22S

BD-HP22S nepřehrává pouze Blu-ray disky, ale také DVD a CD. DVD disky jsou převzorkovány na plné HD rozlišení (1080p) a 1080p/24Hz výstup garantuje excelentní kvalitu obrazu. Ale také špičkový zvuk je stejně důležitý jako obraz a Blu-ray přehrávač od Sharpu vysoce boduje díky Dolby True HD, Dolby Digital Plus a DTS-HD Master Audio.

To ale není všechno – zákazníci se vedle výše zmíněných vlastností nyní více zaměřují i na ekologičnost elektronických zařízení. Spotřeba pouze 21 wattů při běžném použití a 0,7 wattu v pohotovostním stavu znamenají, že BD-HP22S uspokojí i tyto požadavky a šetří při provozu zákazníkům jejich peníze.

TIP: Přečtěte si naši reportáž o nových produktech Sharp na veletrhu IFA 2009, ve které najdete také spoustu fotografií.

Přehrávač je také vybaven širokou škálou možností propojení, jako je HDMI 1.3 výstup, komponentní a video výstup, stereo audio výstup a optický digitální audio výstup. Další přidanou hodnotou nového Blu-ray přehrávače je funkce simultánního HDMI a YUV obrazového výstupu. Což znamená, že film může být sledován přes HDMI připojení na LCD televizi v ložnici a přes YUV připojení v obývacím pokoji ve stejný okamžik.

Fuknce AQUOS Link je také velmi praktická: diváci mohou pohodlně ovládat jejich nový Blu-ray přehrávač pomocí dálkového ovladače, stejně jako ostatní zařízení, které podporují tuto funkci (HDMI-CEC).

Článek je součástí série, informující o akci IFA 2009 »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře