E3 2012: nový Xbox, Wii i Playstation?

vydáno 9. 1. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma IT a software | 2 komentáře

Tagy: Microsoft, Nintendo, Nintendo Wii U, PlayStation, PlayStation 3, Playstation 4, Sony, Wii U, Xbox

Pokud se nejnovější drby ukážou jako pravdivé, návštěvníky letošního E3, tedy jedné z největších herních výstav na světě, čeká asi nejsilnější ročník v historii. Nebude v tom mít prsty software, tedy hry, nýbrž hardware, tedy samotné herní konzole. Spekulace totiž tvrdí, že by na E3 mohly být představeny nové generace herních konzolí jak od Nintenda, tak od Sony i Microsoftu.

Sony, Nintendo, MicrosoftOstatně o všech se mluví dlouho a zatímco Nintendo Wii U bylo oficiálně představeno už v polovině minulého roku, o zbývajících systémech se stále jen spekuluje. Wii U ale zatím nebylo představeno neodborné veřejnosti, takže by na E3 mohlo být prvně „k osahání“, stejně jako by konečně mohly být prozrazeny bližší podrobnosti o vnitřnostech a hardwarové výbavě všeobecně.

Na červnové výstavě by se pak mohly objevit i první oficiální informace o novém X-boxu. Zákulisní zdroje stále mluví o tom, že se budou vyrábět dvě verze, jedna pro hardcore pařany a druhá pro příležitostné hráče. A na konec se začalo mluvit i o novém Playstationu.

Sony sice životnost své „péestrojky“ vidí na několik dalších let, znovu ale nástup další generace zaspat nemůže, takže je klidně možné, že na E3 představí prototyp čtvrtého Playstationu. Neznamená to, že bychom měli začít šetřit peníze na další konzoli – nové Xboxy se pravděpodobně začnou objevovat až příští rok a nový Playstation je hudbou minimálně tři, ne-li čtyři roky vzdálené budoucnosti. Každopádně by všechny nové herní konzole mohly být představeny vůbec poprvé v historii na jedné jediné herní výstavě.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: E3 2012: nový Xbox, Wii i Playstation?

Vložil th0ca (bez ověření), 10. Leden 2012 - 12:28

Obrázek uživatele th0ca

potom co sony vypustilo Vitu tezko budou zajem preklapet na neco jineho…

Sami Qalab Says:

Vložil Sami_Qalab (bez ověření), 27. Listopad 2013 - 9:15

Obrázek uživatele Sami_Qalab

we desire for an excellent work from you and there is no doubt that this is a good work done by you. thanks to you for your great effort on this post. www.casinogoerlitz.com