Čaroděje ze země Oz čeká 3D re-release (první pohled)

vydáno 10. 5. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa | 1 komentář

Tagy: 3D, Čaroděj ze země Oz, The Wizard of Oz

Čaroděj ze země Oz (Blu-ray) O tom, že studio Warner Bros. chystá 3D konverzi klasiky Čaroděj ze země Oz, jsme psali už vloni. Na tom, že jde o prakticky zbytečnou záležitost a způsob, jak z diváků vytáhnout peníze, se asi shodneme. I přesto nás ale chystaný re-release už jen pro bizarnost jeho pořadového čísla zajímá.

Bez stanoveného data vydání a se štítkem „blízká budoucnost“ se k 75. výročí filmu dočkáme rovnou 3 edic. Pro diváky, kterým 3D nevoní, nebo na něj jednoduše nejsou připraveni, bude k mání klasická 2D edice za cenu kolem 20 dolarů. Pro 3D ready tu bude obdobná edice za cenu kolem 25 dolarů. Obě edice budou mít dle dostupných artworků podobu amaraye s papírovým návlekem.

Třetí, a nutno podotknout nejzajímavější, edice bude mít podobu velkého sběratelského boxu – podobně jako sběratelská edice z roku 2009. Namísto smaragdově zelenkavých hodinek ale kolekci doplní 4 GB USB flash disk v podobě nohy zlé čarodějky. Dále to bude 48 stránková knížka plná fotografií a zajímavostí o filmu, sněhová koule s Dorotčinými červenými střevíčky, odznáčky, zápisník a mapa země Oz. S nálepkou Amazon Exclusive bude k mání za cenu kolem 105 dolarů. V předprodeji pak až o 32 dolarů levněji.

Čaroděj ze země Oz (Blu-ray 3D kolekce)

Informace ohledně bonusové výbavy kolekcí budou dále specifikovány – očekává se ale obdobná výbava jako na předchozích edicích, tedy hodiny pestrých bonusů od audiokomentáře po různé dokumenty a fotogalerie ze zákulisí či storyboardy.

Podle Magic Boxu, který má na tuzemském trhu na starost distribuci filmů Warner Bros., se Čaroděj ze země Oz 3 chystá i pro náš trh. Detaily budou specifikovány.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Čaroděje ze země Oz čeká 3D re-release (první ...

Vložil Anonym (bez ověření), 12. Květen 2013 - 19:24