Tuzemské Blu-ray filmy - 25. týden 2009

vydáno 14. 6. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Ghostbusters, Krotitelé duchů, Magic Box, Paramount, Paramount Pictures, Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Sony Pictures, The Curious Case of Benjamin Button

Blu-ray Disc logo

V nadcházejícím týdnu se na našem trhu objeví pouhé dva nové Blu-ray tituly. Legendární komedii Krotitelé duchů, jejíž vydání bylo na Blu-ray neustále odkládáno, a netradiční drama Podivuhodný případ Benjamina Buttona si teď jako obvykle krátce představíme.

TIP: Nevyžadujete český dabing ani titulky? Chcete vědět, co na Blu-ray vychází v zahraničí? Sledujte každou neděli seriál Blu-ray filmy ve světě a budete v obraze.

Všechny u nás oficiálně distribuované zahraniční filmy mají české titulky a ve většině případů i dabing. Tyto údaje budou upřesněny vždy až po osobním ověření, což může nějaký čas trvat. Informace o harmonogramu vydávaných titulů pocházejí z oficiálních materiálů distribučních společností, přesto se termíny i skladba filmů mohou změnit.

Krotitelé duchů

Krotitelé duchů (Ghostbusters, 1984) (Blu-ray)

Český název: Krotitelé duchů

Originální název: Ghostbusters

Rok výroby: 1984

Žánr: Sci-Fi / Fantasy / Komedie

Délka: 107 minut (1:47)

Režie: Ivan Reitman

Hrají: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Harold Ramis, Rick Moranis

Studio: Sony Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 15. 6. 2009)

Hejna malých zelených duchů, strašidla a paranormální jevy se začínají objevovat v New Yorku. Kdo může ochránit lidi před těmito nadpřirozenými bytostmi? Pouze tři nezaměstnaní parapsychologové. Dávají se dohromady a vytvářejí tým lovců duchů. Vybaveni ektoplazmovými kanóny, pastmi na duchy a speciálním vozidlem bojují proti přesile slizských oblud.

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (Curious Case of Benjamin Button, The, 2008) (Blu-ray)

Český název: Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Originální název: Curious Case of Benjamin Button, The

Rok výroby: 2008

Žánr: Drama / Mysteriózní / Fantasy / Romantický

Délka: 166 minut (2:46)

Režie: David Fincher

Hrají: Brad Pitt, Cate Blanchett, Tilda Swinton, Elle Fanning, Jason Flemyng

Studio: Paramount Pictures

Distribuce v ČR: Magic Box (od 17. 6. 2009)

Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval do třicátnice Daisy. Hlavní hrdina však místo stárnutí začíná mládnout, což se mu nejdřív líbí, ale postupem času obrátí. Protože prožívat svůj život v opačném směru a mládnout vedle své pozvolna stárnoucí lásky, to není úplně normální.

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Připomínám, že přehled všech připravovaných titulů naleznete v kalendáři filmů, k dispozici je ale také databáze filmů, obsahující všechny u nás dosud vyšlé i připravované tituly.

Důležitá poznámka na závěr: tyto tituly, stejně jako všechny ostatní u nás oficiálně distribuované, jsou vybaveny českou jazykovou podporou – vždy ve formě českých titulků a někdy i dabingu. Pokud tato informace není uvedena v databázi filmů, je to jen proto, že čekám na definitivní upřesnění údajů.

Článek je součástí seriálu Tuzemské Blu-ray filmy »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře