Plán tuzemských Blu-ray filmů na srpen 2009

vydáno 20. 7. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Batman, Batman se vrací, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Gran Torino, HCE, Hollywood C.E., Hollywood Classic Entertainment, Kat: Válečná zóna, L. A. - Přísně tajné, Magic Box, Milionář z chatrče, Posedlá, Poslední samuraj, Růžový panter 2, Rychle a zběsile, Rychle a zběsile 2, Rychle a zběsile: Tokijská jízda, Rychlí a zběsilí, Skrytá identita, Temný krystal, Tmavomodrý svět

Blu-ray Disc logo

V srpnu se na pultech našich obchodů objeví šestnáct Blu-ray filmů a nutno říct, že se jedná o nebývale silnou sestavu. Bontonfilm kromě Milionáře z chatrče nabízí také kompletní sérii Rychle a zběsile, Magic Box zaútočí Skrytou identitou, Posledním samurajem a dvěma Burtonovými Batmany.

Špatnou zprávou je, že už od května avizovaný Kolja se v distribučním plánu Magic Boxu definitivně odsouvá na neurčitý termín „ke konci roku“. Několikrát odsunutý Tmavomodrý svět se snad v srpnu na pultech obchodů skutečně objeví.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Naprosto jistá je přítomnost české titulkové sady, většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře