Epson expeduje 60miliontý panel TFT pro systémy 3LCD

vydáno 12. 3. 2010 | autor Epson | sekce Tiskové zprávy | téma Projektory

Tagy: 3LCD, 4K, Epson, HTPS, LCD, projektor, TFT, WUXGA, XGA

Epson - logo

Společnost Epson, která je špičkou ve svém oboru, neustále zdokonaluje technologii, zvyšuje výkon svých produktů a udržuje si tak po dobu více než 20 let postavení předního dodavatele panelů TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS), jež jsou klíčovým prvkem projektorů 3LCD.

Mezi nejdůležitější události roku 2009 s ohledem na panely TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS) patří zahájení velkoobjemové výroby nejmenšího panelu XGA na světě, prvního panelu WUXGA a vývoj celosvětově prvního panelu s rozlišením 4K.

Zdokonalují se nejen funkce projektorů, ale rozšiřuje se i jejich škála použití. Projektory jsou používány k firemním prezentacím a nyní navíc stále častěji v učebnách, posluchárnách a při významných a rozsáhlých prezentacích.

Vývoj technologií postupuje a očekává se, že narůstající poptávka po širokoúhlé projekci obrazu a rozšíření širokoúhlých monitorů pro počítače, digitálních vysílání a videopřehrávačů s vysokým rozlišením povede ke zvýšení potřeby výroby kompaktních vysoce výkonných produktů s jasnějším obrazem a vyšším kontrastem.

Společnost Epson je odhodlána podporovat vývoj nových projektorů a doplňuje svou řadu panelů na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS) o pokročilé řešení, které využívá špičkovou technologii tekutých krystalů a vyznačuje se vysokým světelným výkonem a dalšími původními technologiemi.

Toto řešení přispěje k dalšímu zvýšení výkonu projektorů 3LCD.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře