Stylová klávesnice k domácímu kinu? Novinka Logitechu vyjde na 2 tisíce

vydáno 10. 4. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma IT a software, Z domova | 1 komentář

Tagy: domácí kino, klávesnice, Logitech

Logitech představil novou klávesnici navrženou speciálně pro majitele domácích kin, jejichž centrální stanicí je stolní počítač či notebook. K830 Illuminated Living-Room Keyboard nabízí nízkou hmotnost, podsvícené klávesy, které se samy přizpůsobují podle okolního světla, a integrovaný touchpad na pravé straně.

Výdrž klávesnice by měla být deset dní (součástí je dobíjecí akumulátor), dosah pak přibližně deset metrů. Cena byla stanovena na 100 dolarů, což při převodu na českou měnu znamená něco málo přes dva tisíce korun.

Je však otázkou, nakolik se jedná o atraktivní nabídku. Přece jen se dají k ovládání vašeho počítačem řízeného domácího kina získat mnohem levnější zařízení a integrace touchpadu přímo na klávesnici nevypadá z uživatelského hlediska příliš efektivně, ani komfortně.

Jak se líbí novinka Logitechu vám? A jak ovládáte – v případě připojení PC – své domácí kino vy?

Logitech K830
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Stylová klávesnice k domácímu kinu? Novinka ...

Vložil Michal Kubeček (bez ověření), 10. Duben 2014 - 22:15

Obrázek uživatele Michal Kubeček

Nebudu řešit, nakolik je klávesnice stylová, ale tlačítka vypadají hodně neergonomicky a „tvůrčí“ nápad posunout horní písmennou řadu o půl klávesy doprava (a ani ta dolní nevypadá, že by byla umístěná úplně standardně) spolehlivě naštve každého, kdo je zvyklý psát poslepu.