Soví strážci zmodrají ve 2D i 3D

vydáno 4. 11. 2010 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: 300: Bitva u Thermopyl, 3D, Blu-ray, film, Legend of the Guardians, Legenda o sovích strážcích, Strážci - Watchmen, Úsvit mrtvých, Warner Bros.

Trh je to mladý a malinký, 3D Blu-ray titulů ale stále přibývá. Další stereo-zářez si tentokrát udělali Warneři, kteří chtějí (překvapivě) před vánoční sezónou dohnat finanční resty svého nepříliš úspěšného dětského filmu Legenda o sovích strážcích (Legend of the Guardians, 2010, FDb.cz).

Tahle pohádka od Zacka Snydera (300: Bitva u Thermopyl, Úsvit mrtvých, Strážci – Watchmen) není úplně nepovedená, je to prostě příjemné vyprávění pro děti, které – jak je u Snydera zvykem – je vizuálně ohromně atraktivní a sem tam nabídne parádní akci. Jen mu trochu chybí šťáva.

Na Blu-ray bude tahle počítačem generovaná podívaná každopádně vypadat famózně, o tom není pochyb. Studio film vydá v Americe 17. prosince (pod stromeček to tedy nestihne, o českém vydání zatím není nic známo) a to logicky ve dvou verzích – ve 2D a 3D.

Legenda o sovích strážcích (Legend of the Guardians, 2010)

2D verze bude obsahovat Blu-ray, DVD a digitální kopie (krom HD přepisu tedy dostanete i „záložní“ SD disky… třeba do dětského pokoje). Stereoskopická verze je logicky o jeden přepis nařachanější – bude v ní ještě 3D Blu-ray. Jestli bude stereoverze na stejném disku nebo zvlášť, zatím není známo.

Podobná balení jsou ale zajímavá – pokud do budoucna plánujete nákup 3D televizoru, ale zatím si chcete filmy užívat na svém (předpokládám) novém domácím kinu ve 2D, prostě koupíte balení, ve kterém budou obě verze. Jistě, člověk si za to připlatí, „future-proof“ nálepka Blu-ray disků tím ale dostává další rozměr.

Související recenze

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře