Šmakova dračí poušť na Blu-ray o 25 minut delší

vydáno 24. 4. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa | 3 komentáře

Tagy: Blu-ray, Blu-ray 3D, Extended Edition, film, Hobbit: Desolation of Smaug, Hobit, Hobit: Šmakova dračí poušť, rozšířená verze, The Desolation of Smaug

Peter Jackson dnes potvrdil, co si hollywoodští ptáčci již delší dobu štěbetali. Třetí Hobit dostane nový podtitul. Původně používané There and Back Again, neboli Tam a zase zpátky, vycházející z knižní předlohy, se dle režiséra skvěle hodilo ve chvíli, kdy měl být Hobit rozdělen pouze na dva filmy. V případě trilogie však ono „tam“ nedávalo moc smysl, neboť Bilbo již ke Šmakovi dorazil. Delší dobu se spekulovalo, že nový titul bude vpravdě neurčité Into the Fire, nakonec však studio Warner Bros. vsadilo na údernější a komerčnější The Battle of Five Armies (Bitva pěti armád).

Hobit: Šmakova dračí poušť

Pro nás je však zajímavější doplňující informace, že se nyní aktivně chystá rozšířená verze nedávno vyšlé Šmakovy dračí pouště, ohledně které Jackson prozradil, že film nafoukne o celých 25 minut, což je téměř dvojnásobek oproti Neočekávané cestě. Je samozřejmě otázkou, jestli bude delší stopáž přínosem. Vzhledem k tomu, že kinoverze místy až extrémně uhání kupředu bez jakékohokoli klidnějšího místa, by však mohlo opět dojít k lepšímu rozvržení filmu. Uvidíme.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Šmakova dračí poušť na Blu-ray o 25 minut delší

Vložil th0ca (bez ověření), 25. Duben 2014 - 11:49

Obrázek uživatele th0ca

lakaj na epic bitvu, nutno doufat, ze to snad nebude stejna kravovina jako v pripade dvojky, kdy Smak byl spis pro zlost, vzhledem k ten nudnym monologum a totalniho fuuuuuu nakonci.

Re: Šmakova dračí poušť na Blu-ray o 25 minut delší

Vložil Ondro (bez ověření), 25. Duben 2014 - 16:54

Obrázek uživatele Ondro

Nemyslím že by dvojka bola ptákovina, skôr tomu filmu ublížilo to CGI sudov, to som si ani ja ako veľký fanúšik Stredozeme nemohol nevšimnúť … No na záverečnú bitku natešený

Re: Šmakova dračí poušť na Blu-ray o 25 minut delší

Vložil Brusíček (bez ověření), 25. Duben 2014 - 23:08

Obrázek uživatele Brusíček

No i já osobně doufám že když mění název třetího dílu, na název největší události v něm, tak to snad bude stát za to, a bude to lepší řežba než v bitvě na Pelennorských polích. A díl samotný by měl být o dost delší.