Limitovaná edice Šmakovy dračí pouště vyjde i u nás!

vydáno 6. 3. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Z domova | 3 komentáře

Tagy: Blu-ray, Desolation of Smaug, film, Hobbit, Hobbit: The Desolation of Smaug, Hobit, Hobit: Šmakova dračí poušť, Limited Edition, limitovaná edice, Šmakova dračí poušť

Původně měla limitovaná edice druhého Hobita vyjít v omezeném (ale stále velmi štědrém) počtu kusů (25 tisíc) pouze ve Spojených státech. Nakonec se ale zdá, že budou Warneři štědří a nadělí několik kusů i do ostatních regionů. Dočkáme se tedy i u nás, kde bude edice s 2D+3D verzí filmu ve steelbooku k mání buď samostatně, anebo v limitované verzi s „knižními“ zarážkami v podobě soch z trpasličího Ereboru.

Sice je zarážející, že u filmu s názvem Hobit, v němž se trpaslíci vydávají zabít draka a získat zpět své království, se na steelbooku opět skví v heroické póze Gandalf, který stráví většinu filmu úplně jinou misí. Stejně tak zaráží i to, že podobnou péči dostává již kinoverze filmu (co se asi chystá pro rozšířenou?). Ale čert to vem. Fanoušci mohou mít zase jednou radost ze zajímavého kousku ve svých sbírkách. A těm ostatním to může být fuk.

Cenově každopádně vyjde tuzemská verze oproti americké dráž o cca 500 korun (maloobchodní cena je stanovena na 2999 Kč). Při nákupu v e-shopech se však dá kolekce pořídit i za 2699 korun. Prodej započne 9. dubna.

Hobit: Šmakova dračí poušť (Blu-ray limitovaná edice)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Limitovaná edice Šmakovy dračí pouště vyjde i u ...

Vložil Dušan (bez ověření), 6. Březen 2014 - 20:46

Obrázek uživatele Dušan

Komentář ke Gandalfovi na steelbooku je opět trefa přesně do černého. V mé tváři se odráží stejné hrané nadšení jako Samovi Křepelkovi v jedné scéně, kde říká : Áá lembas, a další lembas.

Re: Limitovaná edice Šmakovy dračí pouště vyjde i u ...

Vložil Anonym (bez ověření), 6. Březen 2014 - 22:05

Obrázek uživatele Anonym

Už mám pre-order.. No bude to maso. Doporučuji dokoupit jedničku v serii s WETOU z Amazonu a k tomu český SteelBook.

Re: Limitovaná edice Šmakovy dračí pouště vyjde i u ...

Vložil Avari (bez ověření), 7. Březen 2014 - 20:08

Obrázek uživatele Avari

Nedoceněné filmy. Snad časem, až opadne ten hate. Ale spíše počkám na rozšířenou verzi. V kinoverzi u dvojky bylo silně vidět, že dost materiálu chybí a trpí tím tempo viz Medděd.