IMAX uvede Avengers ve 3D i v originálním znění

vydáno 25. 4. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, Avengers, Captain America, Hulk, IMAX, Iron Man, Thor

Jestli tuzemští diváci nemají kvůli něčemu rádi 3D (tedy krom toho, že je z něj bolí hlava a přijde jim zbytečné;), je to fakt, že většina kinařů filmy promítané ve 3D nabízí pouze s českým dabingem. Je to škoda, digitální projekce jim totiž velmi snadno umožňují vedle dabovaných verzí nabízet v alespoň malé části programu také ty v originálním znění s titulky a myslet tak na filmové fanoušky.

Avengers (Hulk)

Přesně to si řekli v IMAXu, a tak na rozdíl od ostatních multiplexů nabízejí u většiny populárních titulů jak dabovanou kopii, tak film v originálním znění (alespoň pro něco je ta digitalizace dobrá). Nejnovějším potvrzením tohoto trendu budou Avengers, komiksová týmovka, slučující Iron Mana, Hulka, Thora, Captaina Americu a pár dalších hrdinů.

TIP: Mrkněte na některou z ukázek na Avengers – nabízíme kinotrailer, IMAX spot a SuperBowl spot

IMAX film uvede ve 3D jak v dabované, tak v titulkované kopii a bude tak (dle vlastního tvrzení) jediným českým kinem, v němž budete moct Avengers zhlédnout ve 3D i v angličtině. Důvod, proč si na Avengers zajít, komiksovým fanouškům asi netřeba říkat. Pokud se vám líbilo některé z předešlých marveláckých dobrodružství, to nejnovější by vás mělo dostat – podle prvních zahraničních reakcí je to zatím nejlepší komiksárna.

Než se ale na 3D vydáte, mějte na paměti, že se nejedná o film točený v nativním 3D – do sterea byl postprodukčně konvertován.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře