IMAX míří do obýváků... luxusních obýváků

vydáno 1. 5. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa | 1 komentář

Tagy: 3D, 4K, film, IMAX, IMAX Private Theater, kino

Určitě jste se při návštěvě IMAXu nejednou zasnili, jaké by to bylo, kdybyste si podobné plátno pořídili domů a kolem vás hučely reproduktory takovou silou, že i z cinknutí špendlíku o zem by byl náhle mistrovský zvukový zážitek. Díky rozšíření služeb amerického IMAXu se možná co nevidět dočkáte a budete si moct dopřát nejlepší aparaturu i u vás doma. Jen se připravte na rabování bankovního účtu a možná i na další hypotéku. O levnou záležitost totiž nepůjde.

Podle odhadů by přestavění vašeho obývacího pokoje na IMAX mělo vyjít na zhruba 1–2 miliony dolarů. Že je to pořádný ranec? No jistě. Na druhou stranu ale dostanete v podstatě to nejlepší na trhu, neboť vám firma zařídí 4K projekční místnost, ze které spustíte jak 2D, tak 3D, na stěně roztáhne plátno, o němž se vám ani nesnilo (samozřejmě nikdy nebude velikostně konkurenční skutečnému IMAXu, ale pořád by bylo úctyhodně obří), a samozřejmě neopomene ani adekvátní audio výbavu pro křišťálově čistý prostorový zvuk.

A to za celoživotní dluhy i pro vaše děti přece stojí. No dobře, pokud jste zrovna nevykopali jeskyni plnou diamantů, pak asi nikoliv, nicméně komu štěstěna a vlastní píle nadělila, ten se může konečně adekvátně odměnit. A my ostatní můžeme jen tiše závidět a snít, že jednou si IMAX Private Theater postavíme taky.

IMAX Private Theater
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: IMAX míří do obýváků... luxusních obýváků

Vložil Jirka (bez ověření), 4. Květen 2013 - 16:16

Obrázek uživatele Jirka

Pohoda, když si začnu schovávat celou výplatu, tak asi za 200 let si to můžu objednat. :-)