Další tři Flipper Combo disky studia Universal

vydáno 19. 4. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Bleskovky | téma Filmy

Tagy: BD-59, BD-Live, Blu-ray, DTS-HD Master Audio, DVD, film, Flipper Combo, Flipper Combo BD-59, Jason Bourne, My Scenes, Out of Africa, Šakal, The Jackal, Traffic, Traffic - nadvláda gangů, Universal, Universal Pictures, Universal Studios, Vzpomínky na Afriku

V prosinci loňského roku jsme poprvé informovali o iniciativě studia Universal, které uvedlo na trh kombinované Blu-ray / DVD disky (více o nich v článku BD-59 – nový Blu-ray / DVD disk studia Universal). Prvními třemi filmy, které se dočkaly „oboustranného“ vydání (na jedné straně Blu-ray, na druhé DVD), se v lednu stala Bourneova trilogie – Agent bez minulosti (recenze), Bournův mýtus (recenze) a Bourneovo ultimátum (recenze). Teď jsou na řadě další.

Už 27. dubna vychází v Americe (region A) na BD-59 tituly Traffic – Nadvláda gangů, Šakal (The Jackal, FDb.cz) a Vzpomínky na Afriku (Out of Africa, FDb.cz). Prvně jmenovaný sice na Blu-ray vyšel před časem samostatně, ale už není k sehnání; pro další dva filmy se Flipper Combo stane zároveň premiérou ve vysokém rozlišení.

Výbava Blu-ray disků je standardní – DTS-HD Master Audio 5.1 zvuk a nějaké ty bonusy, většinou jen audiokomentář a BD-Live funkcionalita My Scenes. K nám do Evropy se BD-59 vydání ještě oficiálně nedostaly, ale je bez problémů možné objednávat americké edice – studio Universal regionálně nekóduje. Absence české jazykové podpory je bohužel jistá.

Traffic - Nadvláda gangů (Traffic) - Blu-ray / DVD flipper Šakal (The Jackal) - Blu-ray / DVD combo Vzpomínky na Afriku (Out of Africa) - Blu-ray / DVD flipper
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře