X-Meni dostanou další kompletní kolekci. S helmou Profesora X

vydáno 28. 5. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, Wolverine, X-Men, X-Men 2, X-Men: Budoucí minulost, X-Men: Days of Future Past, X-Men: First Class, X-Men: Last Stand, X-Men: Poslední vzdor, X-Men: První třída

Už jsme si zvykli, že s novým dílem mutantí série X-Men musí zákonitě (kromě sběratelské edice samotného filmu) přijít i nová kompletní kolekce celé série, v níž kromě všech týmových bijáků nesmí chybět ani sólovky frajera Wolverina. A nejinak tomu bude v případě X-Men: Budoucí minulost.

X-Men: Complete Collection (Blu-ray)

Nejnověji odhalil exkluzivní kolekci britský Amazon, jenž nabídne všech pět filmů s X-Mením týmem, obě sólové štace nesmrtelného „Rosomáka“, a tak na hrdé majitele bude čekat celkem sedm disků s komiksovými filmy místy prvotřídní a místy podřadné jakosti, jimž bude dělat úschovnu jak se patří sběratelský kousek na poličku.

V tomto případě Britové vsadili na Cerebro helmu Profesora X, kterého v Budoucí minulosti ztvárnili James McAvoy a Patrick Stewart. Již z vizuálu je však patrné, že tento mentální zesilovač Xavierových schopností není tak povedený (resp. vizuálně vděčný) jako nedávno odhalená helma kolegy Magneta. Ale kdo ví, třeba bude ve finále i tato edice vypadat k světu. A my se můžeme připravit na to, že až za dva roky přijde do kin další díl s mutantskými superhrdiny, dostaneme další dávku sběratelských kolekcí.

Cena edice, jež prozatím nezná datum uvedení, je nicméně stanovena na poměrně vysokých 100 liber (cca 3300 korun).

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře