Tarantino na Blu-ray přinese výběr nejlepšího z prvních 20ti let jeho tvorby

vydáno 23. 9. 2012 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy

Tagy: Auto zabiják, Blu-ray, Gauneři, Jackie Brown, Kill Bill, Od soumraku do úsvitu, Pulp Fiction, Quentin Tarantino

Tarantino XX (Blu-ray)

Tarantino XX: 8-Film Collection vyjde ve Státech už 20. listopadu a jak napovídá název, bude obsahovat 8 jeho nejklasičtějších filmů, které nejen pomohly formulovat Tarantinův okamžitý úspěch, ale také se většině případů staly klasikou. Kolekce ve vysokém rozlišení nabídne kromě filmů Gauneři, Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Jackie Brown, Kill Bill, Kill Bill 2, Grindhouse: Auto zabiják, Hanebný Pancharti nebo Pravdivá romance, u něhož má na svědomí scénář, také dva disky s 5 hodinami bonusů.

Těm bude zřejmě kralovat kritiky vychvalovaná retrospektiva Tarantinovy dvacetileté tvorby a rozhovory nejen s hvězdami stříbrného plátna. Háček je samozřejmě v tom, že se u nás kolekce nedočkáme, v případě zájmu se musíte pustit do importu.

V tom případě se můžete nechat zlákat také na sběratelskou edici filmu Tarantinova nejpovolanějšího kolegy Roberta Rodrigueze Od soumraku do úsvitu:

Od soumraku do úsvitu (Titty Twister Blu-ray)

Kolekce s podtitulem Titty Twister Edition bude kromě samotného filmu obsahovat exkluzivní plakát, 2 skleničky na panáky, 6 pohlednic, kovovou značku baru Titty Twister, 3 odznáčky a nalepovací tetování. V zahraničí kolekce vychází 26. listopadu.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře