Star Wars BD: První pohled na balení

vydáno 8. 8. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, Hvězdné války, Star Wars, Star Wars Saga

Star Wars US BD

Za necelý měsíc a půl na český Blu-ray trh zaútočí jedna z nejočekávanějších edic historie vysokodefiničního formátu: Star wars sága. Na HDmagu se chystanému releasu pečlivě věnujeme, takže by vám o titulu neměla uniknout ani ta nejmenší drobnost – třeba jako podoba obalů. Známe sice cover-arty, ale jak bude vypadat balení samotné?

Inu, zdá se, že nás čeká opakování situace s Vetřelcem. Tentokrát sice budou doprovodné ilustrace a cover-art totožné, ale forma balení bude pro Evropu a pro Ameriku rozdílná. Fotka insidera od Foxů totiž naznačuje, že zatímco americká edice bude připomínat knihu, z jejíchž listů se disky vytahují, ostatní trhy se budou muset spokojit s klasickým plastem. Což je na druhou stranu dobře, z vlastní zkušenosti totiž mohu potvrdit, že americká edice Vetřelce, která je také „papírová“, je značně nepraktická – disky se z obálek špatně vytahují a snadno se poškozují.

Star Wars EU BD

Na druhou stranu je fakt, že ona americká edice – pokud opravdu dojde na případ plast vs. papír – je ze sběratelského hlediska podstatně zajímavější (už kvůli prostoru pro nádherné ilustrace, viz ona insider fotka vpravo nahoře). To ale mluvíme o edici s kompletní ságou. Pokud budete chtít koupit pouze jednu ze samostatných trilogií, budete odkázání na klasický plastový amaray.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře