Sharp: K televizoru lístek na fotbal

vydáno 15. 2. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Televizory

Tagy: Sharp

Sharp

Pokud si v příštích týdnech hodláte koupit větší televizor a zároveň jste fanoušky fotbalu, možná byste měli popřemýšlet o Sharpu. Japonský výrobce elektroniky si totiž pro tuzemský trh připravil zajímavou promo akci, v jejímž rámci bude od 13. do 29. února rozdávat k čerstvě zakoupeným LCDčkům lístky na utkání české fotbalové reprezentace ve Vratislavi.

Vše, co pro získání takového lupenu člověk musí udělat, je koupit si buď model Sharp AQUOS LC60LE635 (FullHD s úhlopříčkou 152cm, k sehnání pod čtyřicet tisíc) nebo LC70LE835 (sedmdesátipalcová krasavice za sto dvacet tisíc), naskenovat účtenku, přihlásit se na stránkách promo akce (na sharp.cz) a sbalit si svých pár fotbalových švestek.

Jedná se samozřejmě o drahou srandu, pokud jste ale uvažovali o koupi televizoru, tentokrát by se vám její urychlení mohlo docela vyplatit. Sharp bude mít na utkání jakožto oficiální sponzor jistě velmi dobré lístky a takové by se mohly shánět docela těžko. Navíc je tu ten „drobný bonus“: Sharp dělá výborné televizory.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře