Reproduktory Korners: Elegantní řešení domácího kina

vydáno 19. 9. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Hi-Fi audio, Ze světa

Tagy: audio, AudioXperts, domácí kino, hi-fi, Korners, Korners series, reproduktory, zvuk

Asi každý se při budování domácího kina setkal se situací, kdy se mu nabízené sestavy jednoduše nelíbily. Kvalitní sloupovky jsou obrovské, hranaté zadní kanály působí na zdi či na sloupcích neesteticky a subwoofery obecně rovněž nepatří mezi ukázku nápaditého designu.

V AudioXperts proto přišli s Korners sérií, která má vyhovět především zákazníkům, požadujícím decentní zakomponování techniky do prostoru obývacího pokoje a neohlíží se přitom příliš na cenu. Reproduktory z Korners série jsou totiž ultra-tenké a speciálně navržené, abyste je mohli umístit do rohu místnosti, v případě centrálního kanálu pak pod či nad televizor, aniž by výsledek vypadal vysloveně zrůdně.

Korners Series

Rozměry bočních kanálů jsou 68 palců na výšku a pouze 3 palce na šířku a zahrnují jednopalcové tweetery a šest dvoupalcových wooferů s rozsahem 90Hz-25kHz. Centrál je – co se vnitřností týče – totožný. Je ale o 13 palců menší a jeho frekvenční rozsah je 120Hz-25kHz. A 300wattový subwoofer o rozměrech 36×6,5×6,5 palce je připraven k bezdrátovému připojení. O solidní dunění se pak mají postarat šestice 4,5palcových wooferů s frekvenčním rozsahem 40Hz-300Hz.

Cena subwooferu je stanovena na 1250 dolarů, ostatní reproduktory vás vyjdou o 250 dolarů levněji. K setu je pak za 100 dolarů možné dokoupit i bezdrátový transmitter.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře