Magic Box chystá výroční edice Gremlinů, Interview s upírem a Takových normálních zabijáků

vydáno 13. 3. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, film, Gremlins, Interview s upírem, Magic Box, Takoví normální zabijáci, výroční

Takoví normální zabijáci - režisérský sestřih (Natural Born Killers: Unrated Director's Cut, 1994) (Blu-ray)

Ačkoli plán vydání pro letošní rok ještě není ze strany Magic Boxu úplně definitivní (měly by se objevovat především nezávislé tituly), některé zajímavé tituly má náš největší distributor v rukávu již nyní. A především v létě a na jeho konci nás čekají tři velmi příjemná překvapení. Dočkáme se totiž Takových normálních zabijáků, Gremlinů a Interview s upírem. Všechny filmy navíc budou výročními edicemi.

Nevíme, co přesně ono „výroční“ znamená (kromě toho, že Gremlini slaví 30 let a Interview a Zabijáci 20 let od svého vzniku). Na základě předchozích vydání ve Spojených státech se dá nicméně předpokládat, co nás může čekat za bonusový materiál a jaká bude s největší pravděpodobností kvalita obrazu a zvuku.

Gremlins (1984) (Blu-ray)

Takoví normální zabijáci se na našem trhu objeví 30. července a mělo by se podle dosavadních recenzí jednat o velmi dobrý přepis se skvělou HD audio stopou. Dočkat bychom se rovněž mohli rozšířeného sestřihu a americká edice obsahovala i přes hodinu bonusových materiálů, kombinujíc featuretty o natáčení, rozhovory a vystřižené scény o celkové stopáži okolo hodiny a půl.

Gremlini dorazí o týden později (6. srpna) a pakliže se bude opakovat náplň výroční edice k oslavám 25 let od vzniku filmu, v balíku by měly kromě filmu ve vcelku průměrném technickém zpracování být bonusy jako audiokomentáře, pohled do zákulisí, vystřižené scény či fotogalerie.

Interview s upírem (Interview with the Vampire, 1994) (Blu-ray)

Zdaleka nejzajímavější však bude sledovat, jak Warneři u výroční edice naloží s Interview s upírem (vyjde 10. září). Ten totiž ve Spojených státech vyšel před šesti lety se solidním přepisem, avšak pouze s Dolby Digital audiostopou, která ani tehdy nesplňovala požadavky audiofilů na kvalitní filmový poslech. Nový mix by se tudíž hodil.

A stejně tak více bonusů než onehdy z DVD převzaté promo „In the Shadow of the Vampire“, úvod Anne Rice, Neila Jordana a Antonia Banderase, a v neposlední řadě velmi dobrý audiokomentář režiséra.

Jakmile budou známy definitivní technické specifikace, budeme vás samozřejmě obratem informovat.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře