Halloweenské slevy na Steamu nabízí výborné (nejen indie) hry za pakatel

vydáno 31. 10. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma IT a software, Ze světa

Tagy: Another World, Closure, games, hry, Limbo, slevy, Steam, Valve

Platforma pro digitální distribuci her Steam je známá svými četnými slevovými akcemi, díky nimž si hráči přijdou na nové i starší tituly za zlomek ceny, kterou by mnohdy utratili v kamenném či internetovém obchodě, a do budoucna se na tom rozhodně nebude nic měnit. Ať je léto, nebo zima, Steam útočí na peněženky herních fandů cílevědomě a vždy se zajímavými tituly. Nově například prostřednictvím halloweenské akce, která platí do 1. listopadu (tedy do zítřka).

V nabídce Steamu jsou desítky zajímavých titulů, mezi nimiž nechybí „novinky“ jako reboot série Devil May Cry, kompletní kolekce Alana Wakea, oba díly Prototype, ale samozřejmě ani tituly nezávislých vývojářů, mezi nimiž rozhodně zaujme například moderní předělávka legendárního Another World, dnes již kultovní Limbo, anebo další stylovka plná hádanek Closure. Právě nezávislé tituly, popřípadě staré klasiky jako série Legacy of Kain získáte doslova za pár šupů (Limbo je k mání v přepočtu za 75 korun!), ovšem i u relativních novinek svítí sleva od 50 do 75 procent.

Pokud tedy patříte mezi hráče hororově laděných her a čekali jste na Steamu na podobnou akci, rozhodně se do nabídky přinejmenším podívejte. Vybrat by si měl totiž opravdu každý.

Slevová akce na Steamu
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře