Další raný Jackson na Blu-ray

vydáno 4. 6. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, Frighteners, Nebeská stvoření, Peter Jackson, Přízraky

Přízraky (Blu-ray)

Ještě pár filmů a na Blu-ray bude dostupná kompletní filmografie Petera Jacksona. Vedle nedávno oznámených Nebeských stvoření se totiž na Blučka chystá další Jacksonův „předpánoprstenovský“ film – tentokrát o něco známější Frighteners, nebo-li Přízraky.

Michael J. Fox (Návrat do budoucnosti) tu hraje lovce duchů, který vlastně lovcem duchů vůbec není. Se strašidly se totiž přátelí a jejich hon dělá před zákazníky jen na oko. Jednoho dne ale vesnici, ve které „pracuje“, přepadnou přízraky, které se s ním kamarádit nechtějí ani trochu. A je na něm, aby se jich spolu se svými průhlednými kamarády zbavil.

Přízraky vyjdou ve Spojených státech 13. září k oslavě patnáctého výročí své premiéry a vedle filmu ve Full HD s šestikanálovým DTS-HD MA, který tu bude ve dvou verzích (kinosestřih a Director´s cut se třiadvaceti minutami navíc), se objeví Jacksonovo pět let staré intro (natočené pro DVD edici, slavící pro změnu desáté výročí), audiokomentář, storyboardy a klasické Making Of.

Na rozdíl od Nebeských stvoření mají Přízraky mnohem větší šanci objevit se i na českém trhu. Ostatně katalogové tituly od Universalu už si k nám cestičku dávno našly a Přízraky by se bez debat prodávaly podstatně lépe, než Nebeská stvoření. Je tedy klidně možné, že se Jacksonův film objeví i u nás.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře