Další 3D re-release slaví úspěchy

vydáno 17. 1. 2012 | autor Štěppán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: 3D, Beauty and the Beast, Blu-ray, film, Kráska a zvíře, Skrytá identita, Star Wars

Kráska a zvíře

V Americe se tento víkend objevil v kinech další 3D re-release Disneyho klasiky: Kráska a zvíře ve 3D (viz 3D trailer). Film sice neslavil takový úspěch jako re-release Lvího krále, i tak se mu ale podařilo obsadit druhé místo v žebříčku návštěvnosti a za první tři dny vydělat solidních $17 748 000. Animované klasice se tak podařilo předčit druhého Sherlocka Holmese i čtvrté Mission: Impossible, i když ty už se po kinech potulují pátým týdnem. I tak se ale jedná o velice dobrá čísla.

Blu-ray profil Krásky a zvířete

Obnovenou kinopremiéru navíc navštívilo 97% diváků ve 3D (u Lvího krále to bylo 91%), což sice není nikterak směrodatný údaj vzhledem k tomu, že byl v obou případech 2D release značně omezený, i tak je ale jasné, že obnovené kinopremiéry ve 3D jsou směrem, kterým se budou studia v příšítch letech vydávat.

Ostatně už za pár týdnů (konkrétně 9. února) se i u nás v kinech objeví 3D verze filmu Star Wars: Epizoda I – Skrytá hrozba (trailer zde. Na jejím úspěchu závisí případné obnovení premiér dalších dílů a toho jsou si miliony fanoušků moc dobře vědomy. I když první epizoda nemá nikterak skvělou pověst, dá se předpokládat, že během prvního víkendu dopadne lépe než Lví král (ten v prvních třech dnech utržil přes třicet milionů, celkově téměř sto). Na Star Wars se totiž budou chtít v kinech podívat nejen generace, které na nich vyrostly, ale také generace, které ságu v kinech vidět nemohly.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře