Captain America 2 na Blu-ray: Poprvé od Thora bude chybět krátký film Marvel One-Shot

vydáno 30. 5. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: 3D, Blu-ray, Blu-ray 3D, Captain America, Captain America: Návrat prvního Avengera, Captain America: Winter Soldier, Captain America: Zimní voják, film, Marvel

Captain America: Návrat prvního Avengera Disney a Marvel dnes odtajnili podobu Blu-ray edic v kinech veleúspěšného a recenzenty nadmíru chváleného pokračování Captain America: Návrat prvního Avengera a nejeden fanoušek se obratem začal ptát, kam se poděl oblíbený přídavek rozšiřující filmový vesmír „Marvel One-Shot“. Ten se totiž v seznamu bonusů (viz. níže) nevyskytuje a opravdu se na Blu-ray poprvé od vydání krátkého filmu „The Counsultant“ na Blu-rayi asgardského Thora neobjeví.

Marvel oficiální důvody absence neuvádí, nicméně v minulosti se jeho zástupci několikrát nechali slyšet, že One-Shot není pro Blu-ray release povinnost a jeho vznik vyplývá čistě z dobrého nápadu a nadšení štábu, který se musí pro námět adekvátně nadchnout a vidět v něm smysl. A také na něj musí být čas a prostor, což může být v tuto chvíli zdaleka největší problém. Marvel aktuálně dokončuje práce na Strážcích galaxie, v plném proudu je natáčení Avengers: Age of Ultron a kvůli odchodu Edgara Wrighta a přepisům scénáře je již nyní zpožděná produkce prozatím zdaleka nejriskantnější komiksové adaptace, marvelovského Ant-Mana.

V Marvelu zkrátka mají práce až nad hlavu, a tak si na nový díl One-Shotu nemuseli najít čas. To však neznamená, že podzimní Blu-ray Strážců galaxie další střípek do filmové skládačky nepřinese.

Zpátky však k chrabrému americkému patriotovi. Ten se utká se Zimním vojákem a vlastní minulostí za doprovodu obrazu v 1080p rozlišení a osmikanálového bezztrátového zvuku. A chybět samozřejmě nebude ani nějaký ten bonus. Byť se opět zdá, že Marvel plnotučnou bonusovou krmi nenabídne.

Kompletní bonusy:

  • featuretty o natáčení
  • Audiokomentář
  • Vystřižené scény
  • Pokažené záběry
  • a mnohem více (ehm)

Captain America: Návrat prvního Avengera má dorazit na tuzemský trh v totožném balení 13. srpna. Bohužel však podobně jako v případě Thor: Temný svět nedojde na limitovanou steelbookovou edici. Po té se musíte poohlédnout v zahraničí. Byť tam na vás nečeká česká lokalizace.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře