Auta od Pixaru pro Blu-ray změní tvar

vydáno 24. 2. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy

Tagy: Auta, Blu-ray, Cars, Cars Toon, Cars Toon: Burákovy povídačky, Cars Toon: Mater's Tall Tales, DisneyToon Studios, film, Letadla, Pixar, Planes, VoD

Auta – stejně jako jakákoliv jiná pixarovka – sklidila v kinech ohromný úspěch a ačkoliv z toho mnoho fanoušků Pixaru nadšených nebylo, populární studio se rozhodlo přistoupit k jejich sequelu.

Zatímco druhý filmový díl půjde do kin tohle léto, video-trh si mohl užít samostatný spin-off v podobě kraťasů Burákovy povídačky (jsou docela zábavné, ale za koupi nestojí) a ty zřejmě sklidily úspěch, Pixar totiž chystá další direct-to-video spin-off.

Tentokrát ale opustí americké silnice a dálnice a vydá se do vzduchu – na rok 2013 se rovnou na video (tedy Blu-ray, DVD a VoD) chystají v létě přiletět Letadla (Planes).

CGI pohádka o ukecaných letadýlkách vznikne pod štítkem DisneyToon Studios (které bude pravděpodobně DtV filmy v budoucnu produkovat častěji). Ačkoliv je zatím jak zápletka, tak případná bonusová výbava neznámá, minimálně na dokonalou audiovizuální kvalitu se stejně jako u všech ostatních počítačem animovaných pohádek těšit můžeme už teď.

Otázkou je, jestli direct-to-video film bude za něco stát…

Letadla (Planes, 2013)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře