Úžasňákovi (The Incredibles, 2004) - Blu-ray trailer

vydáno 24. 11. 2010 | autor Štěpán Čermák | sekce HD trailery

Tagy: Blu-ray, film, The Incredibles, trailer, Úžasňákovi

Úžasňákovi (The Incredibles, 2004)

Takhle se dělají ukázky na Blu-ray! Proč recyklovat staré trailery, které běžely v kinech a diváky navnazovaly i na DVD, když se dá chytrým předabováním udělat ukázka úplně nová a hlavně: Stylová.

Stačí přizvat režiséra Brada Birda (v Pixaru jsou většinou všichni ohromně ochotní, takže ho není třeba uhánět půltunou smluv… i když zrovna točí na druhé straně světa nové Mission: Impossible), napsat mu pár dialogů a jeden z nejoriginálnějších Blu-ray trailerů je na světě! Je to totiž právě Brad Bird, kdo módní návrhářku Ednu dabuje.

Ale ruku na srdce, humor to nikterak převratný není a tak musí klip vytasit i jiné zbraně: Akci, akci a akci. Ta funguje vždycky a hlavně dokáže ve vysokém rozlišení obrazu a zvuku udělat solidní humbuk. Úžasňákovy jsme totiž mezi nejočekávanější Blu-ray filmy nezařadili jen tak náhodou.

Film slibuje famózní vizuály (animáky vypadají na Blučku skvěle vždycky), bombastický zvuk a hlavně nestrádá ani na zajímavém příběhu, postavičkách a humoru. Naprosto ideální mix, který by z Úžasňákových mohl udělat váš nový demo-disk.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře