Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, 2011) - trailer 2

vydáno 21. 3. 2011 | autor Kateřina Papstová | sekce HD trailery

Tagy: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, Piráti z Karibiku, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, trailer

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, 2011)

Mnozí z vás se už jistě nemohou dočkat čtvrtých Pirátů z Karibiku. A konečně je tu pořádný nadupaný trailer, který spolehlivě zažene veškeré obavy, které v nás možná budil trailer první.

Jack Sparrow (Johnny Depp) již po čtvrté na scéně! Pokud jsem v případě prvního traileru na film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna měla obavy, že půjde jen o recyklaci všeho v předchozích dílech již viděného, druhý trailer mě mile potěšil. První ukázka se zaměřovala spíše jen na Jackovy vtipné hlášky a té akce mnoho neukázala.

Naštěstí dvojka v tomto zahání veškeré obavy, že by mělo jít jen o one man show Deppova svérázného piráta. Hodně prostoru tu dostává záporák Iana McShanea, jehož souboje (hlavně ty slovní) s Jackem mají své kouzlo. A doporučuji pozorně sledovat závěr traileru, kde se ukáže Keith Richards z Rolling Stones v roli otce Jacka Sparrowa.

Právě Richards byl Deppovi inspirací při ztvárnění jeho slavné role, takže vidět ty dva společně na scéně působí… zkrátka roztomile. V dalších rolích uvidíme Geoffreyho Rushe a Penélope Cruz, a hudbu skládá opět Hans Zimmer, který pracoval už na druhém a třetím dílu.

Z traileru sálá zajímavá, lehce potemnělá atmosféra a celé to působí monumentálně, ale přitom ne jen jako kopie dílů předchozích. Zatím to vypadá, že změna na režisérkém postu by skutečně mohla být ku prospěchu věci. Doufejme, že nám producent Jerry Bruckheimer a režisér Rob Marshall (Chicago, Nine, Gejša) v květnu naservírují skutečně zábavnou podívanou.

Soudě podle druhého traileru to vypadá více než nadějně.

Související recenze a trailery

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře