Vlk z Wall Street si nechá vyrobit zlatý steelbook

vydáno 7. 2. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Novinky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, SteelBook, Vlk z Wall Street, Wolf of Wall Street

U nás není oficiální datum vydání Blu-ray disku Scorseseho Vlka z Wall Street ani stanoveno, natož abychom znali jakékoli specifikace blížící se edice, Britové však nezahálí a již tři měsíce před uvedením disku na trh vytasili grafické návrhy plánovaného steelbooku. A je to bomba.

Vlk z Wall Street totiž očividně dostane největší péči, když studio Universal nechá vyrobit „zlaté plechovky“ s již z návrhů patrnými embosy po okrajích i názvu filmu. Samotný design steelbooku je rovněž povedený. Implementace dolarového symbolu na místo hvězd na americké vlajce, potažmo rozvržení na zadní straně krabičky jen podtrhuje satirický tón filmu a vnitřní artwork s nadraným DiCapriem rovněž umí zaujmout svojí bezprostředností.

Disk se v Británii objeví 19. května a obchod Zavvi.com, který bude steelbook prodávat, ho aktuálně nabízí za necelých 22 liber. A pokud se bude jednat o limitovanou výrobu, dá se předpokládat, že o moc níže již cena nespadne. Výskyt steelbooku na tuzemském trhu se zdá v současnosti velmi nepravděpodobný.

Vlk z Wall Street (Blu-ray steelbook)
Vlk z Wall Street (Blu-ray steelbook)
Vlk z Wall Street (Blu-ray steelbook)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře