Stylové hudební systémy Sony NAS-Z200iR a CMT-Z100iR

vydáno 9. 7. 2009 | autor Sony | sekce Tiskové zprávy | téma Hi-Fi audio

Tagy: CD, CMT-Z100DiR, CMT-Z100iR, DLNA, iPod, MP3, NAS-Z200iR, Sony, USB, VESA, Walkman, Wi-Fi, Z100DiR, Z100iR, Z200iR

Sony - logo
  • Univerzální kompaktní audio systém
  • Uhlazený design
  • Funkce streamování hudby z počítače
  • Dálkový ovladač s velkým displejem (NAS-Z200iR)
  • Perfektní zvuk

Hledáte stylový hudební systém, který bude více než jen dokem pro iPod®? Společnost Sony představuje novou řadu multifunkčních kompaktních audio systémů NAS-Z200iR a CMT-Z100iR. Oba jsou doslova nabité funkcemi: nechybí dokovací stanice pro iPod, štěrbinová CD mechanika, USB port, možnost streamování hudby z PC (NAS-Z200iR) a integrované AM/FM rádio.

NAS-Z200iR – streamování hudby z PC a intuitivní dálkové ovládání

Klíčem k ničím nerušenému poslechu je možnost snadného sdílení a přístupu k hudebním albům. Systém NAS-Z200iR nabízí Wi-Fi® konektivitu s certifikací DLNA™. Zařízení se stejnou certifikací si tak mohou mezi sebou snadno bezdrátově přenášet data.

Ke své hudbě v počítači se díky tomu dostanete z pohodlí pohovky nebo postele a budete si ji moci jednoduše přehrát na novém audio stystému Z200iR.

Hudební systém Sony NAS-Z200iR

Ať hledáte rádiové stanice, nebo vybíráte skladby z počítače či přehrávače iPod®, velký 3,5palcový LCD displej dálkového ovladače a přívětivé uživatelské rozhraní vám ještě více zpříjemní poslech. Na  ovladači můžete také jednoduše vybírat hudbu z přehrávače iPod® podle interpreta, alba, názvu skladby nebo roku. Baterie je nabíjecí a barevný displej svítí, pouze když s ovladačem pracujete.

Hudební systém Sony NAS-Z200iR - dálkový ovladač

Audio systém od Sony automaticky nabízí potřebnou flexibilitu pro přehrávání zvuku z různých zdrojů díky vestavěnému CD přehrávači, připojení Walkman® nebo jiného přehrávače přes USB a Audio-in portu.

Elegantní konstrukce systému Z200iR ukrývá i CD mechaniku, která dokáže přehrát jak audio CD, tak CD-R/RW disky se skladbami ve formátu MP3. A pokud si po ránu rádi poslechnete rádio, máte k dispozici také AM/FM radio tuner.

Pod minimalistickým designem systému NAS-Z200iR se neskrývá pouze množství funkcí, ale také nezanedbatelný zvukový výkon jehož výrazné basy zajistí dvojice neodymiových magnetů.

CMT-Z100iR – jednoduché řešení pro fanoušky hi-fi

Dalším elegantním mini systémem je model CMT-Z100iR, který se vedle lesklé černé nabízí i v bílém provedení. Mezi jeho funkce patří schopnost přehrávání z iPodu, CD nebo USB.

Hudební systém Sony CMT-Z100iR

Nechybí také AM/FM tuner, konektor Audio-in port, 2× 20 W reproduktory, dálkové ovládání a velký displej, který ukazuje čas a zvolenou funkci.

Sdílení technologií použitých u modelu Z200iR vám přinese bohatý a čistý zvuk, který předčí vaše očekávání ze systému, který je tak malý. Pomocí nastavení výšek a basů si můžete zvuk upravit přesně podle svých požadavků.

Hudební systém Sony CMT-Z100DiR

Pro snadné používání je možné jak systém NAS-Z200iR, tak CMT-Z100iR namontovat na zeď pomocí konzoly VESA, která se standardně používá také pro montáž televizorů.

Model CMT-Z100iR je k dostání od července, NAS-Z200iR přijde do obchodů v polovině září 2009.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře