Samsung rozdává multimediální videokamery MX20

vydáno 14. 11. 2008 | autor Samsung | sekce Tiskové zprávy | téma Foto a video | 2 komentáře

Tagy: AAC, H.264, MP3, MP4, MX20, PMP, Samsung, SD, SDHC, videokamera, Web & Mobile, YouTube

Samsung logo

Na stránkách www.SamsungMX20.cz byla v těchto dnech spuštěna soutěž o dvacet videokamer Samsung MX20

Společnost Samsung Zrt, česká organizační složka, spustila tento týden soutěž o dvacet videokamer Samsung MX20. Po registraci účastníka na internetových stránkách www.SamsungMX20.cz a zaslání vlastního videa o maximální délce 2 minuty budou všechna videa umístěna do speciálního kanálu na YouTube. Pro autory dvaceti nejnavštěvovanějších videí budou odměnou videokamery Samsung MX20. Registrace soutěžících končí 15. 12. 2008.

Kamera Samsung MX20 je vybavena unikátním režimem natáčení, který umožňuje uživatelům vybrat ideální rozlišení a formát pro nahrávání obsahu na YouTube nebo do multimediálních zařízení. Výběrem módu Web&Mobile je rozlišení automaticky upraveno na 640×480 (H.264/AAC/MP4) a optimalizováno pro použití na webových stránkách. Na rozdíl od jiných videokamer mohou uživatelé s kamerou Samsung MX20, která podporuje kodek H.264 bez převádění souborů snadno importovat video a přehrávat ho na MP3 a PMP přehrávačích.

Videokamera Samsung MX20

Skvělou výhodou je i možnost nahrávání na paměťové karty SD, na které se díky nové platformě a kodeku H.264 vejde mnohem více záznamu se sníženou spotřebou energie. To znamená, že nové videokamery Samsung mají téměř dvojnásobnou výdrž baterií. V modu s největší kvalitou záznamu může nahrávat více jak 3 hodiny při použití 8 GB paměťové karty, 6 hodin na 16 GB a 12 hodin na 32 GB kartu.

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s trvalým bydlištěm nebo dlouhodobým pobytem v České republice. Jedinou podmínkou je registrace účastníka na webových stránkách www.SamsungMX20.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře

nahrávání videa

Vložil Anonym (bez ověření), 15. Listopad 2008 - 3:15

Obrázek uživatele Anonym

A jde někomu tam to video nahrát??

podvod

Vložil Anonym (bez ověření), 18. Prosinec 2008 - 16:54

Obrázek uživatele Anonym

Co tam se děje… na kanálu smazali diskuzi, mrkněte na zálohu na vereca.kvalitne.cz/sam.rar To budete valit oči!!!