Plán tuzemských Blu-ray filmů na září 2009

vydáno 24. 8. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Bezstarostná jízda, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Dokonalý trik, Dragonball: Evoluce, Dvojí hra, film, Labyrint, M.A.S.H., Magic Box, Milionář z chatrče, Monstra oceánů, Může se to stát i vám, Může to potkat i vás, Nezvaná, Ostrov, Pátek třináctého, Příběh dvou sester, Půlnoční expres, Roxana, Rychlejší než smrt, Sedm životů, Strážci - Watchmen, Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, The Bourne Trilogy

Blu-ray Disc logo

V září se na pultech našich obchodů objeví pětadvacet Blu-ray filmů, mezi kterými se i tentokrát vyjímá hned několik horkých favoritů: klasiky Bezstarostná jízda a M.A.S.H., oscarový Milionář z chatrče, už teď kultovní Strážci – Watchmen, ďábelský Sweeney Todd nebo precizní Dokonalý trik.

Údaj o počtu novinek je ovšem trochu zavádějící, box The Bourne Trilogy je totiž tvořen třemi akčními filmy Jasona Bournea, které už jsou u nás k dispozici půr roku. Bontonfilm také přichází s podivnou taktikou, kdy na trh znovu uvádí ty nejstarší Blu-ray filmy, které u nás vůbec vyšly – ale s nově přidaným českým dabingem.

Tyto nové edice (v září budou celkem čtyři) jsou přitom o něco dražší, než původní disky, obsahující pouze titulky – ty se totiž v rámci slevových akcí BD Mánie jako první propadly pod 500 korun. V našich Blu-ray recenzích český dabing bez milosti ignorujeme a nehodláme na tom nic měnit, tento fakt nás zaujal pouze z obchodního hlediska.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box, Forum Home Entertainment vydalo první dva Blu-ray filmy studia Disney v srpnu a na září je zatím ticho po pěšině, stejně tak i Hollywood Classic Entertainment. To se ale samozřejmě může ještě změnit.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Nové edice s českým dabingem:

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Naprosto jistá je přítomnost české titulkové sady, většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře