Plán tuzemských Blu-ray filmů na listopad 2009

vydáno 26. 10. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Bathory, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Borat, Čaroděj ze země Oz, Doba ledová, Doba ledová 2 - Obleva, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Elektra, FHE, film, Forum Home Entertainment, Godzilla, Hannah Montana, Harry Potter a Princ dvojí krve, Jih proti Severu, Klub rváčů, Magic Box, Monstra vs. Vetřelci, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Star Trek, Terminator Salvation, Transformers: Pomsta poražených, Veřejní nepřátelé, Zvonilka a ztracený poklad

Blu-ray Disc logo

V listopadu se na pultech našich obchodů objeví rovných dvacet Blu-ray filmů. Ačkoliv mezi nimi budou pecky typu Harry Potter a Princ dvojí krve, Terminator Salvation, Star Trek, Transformers: Pomsta poražených nebo Bathory, jako favorita si dovolujeme tipnout někoho docela jiného: kompletní trilogie Doba ledová se jistě stane hitem letošních Vánoc.

(Ačkoliv Doba ledová vychází až na konci listopadu, díky vstřícnosti distributora, kterým je společnost Bontonfilm, se s recenzemi Blu-ray vydání všech tří filmů setkáte zde na HDmag.cz už v průběhu měsíce. Těšte se, je na co!)

Bontonfilm dále pokračuje v „recyklační“ taktice, kdy na trh znovu uvádí ty nejstarší Blu-ray filmy, které u nás vůbec vyšly – ale s nově přidaným českým dabingem. Tyto nové edice (tentokrát jich je pět) jsou o něco dražší, než původní disky, obsahující pouze titulky – ty se totiž v rámci slevových akcí BD Mánie jako první propadly pod 500 korun.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm, Magic Box a Forum Home Entertainment.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Nové edice s českým dabingem:

Magic Box

Forum Home Entertainment

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Naprosto jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře