Plán tuzemských Blu-ray filmů na leden 2010

vydáno 28. 12. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: 12 kol, 12 Rounds, 20th Century Fox, Aliens in the Attic, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Die Hard, Die Hard 2: Die Harder, film, kolekce, Last Action Hero, Magic Box, Michael Jackson's This Is It, Orphan, Poslední akční hrdina, Příšerky z podkroví, S.W.A.T., S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení, Smrtonosná past, Smrtonosná past 2, Sony Pictures, The Mask of Zorro, The Taking of Pelham 123, This Is It, Únos vlaku 123, Warner Bros., Zorro: Tajemná tvář

Blu-ray Disc logo

V lednu se na pultech našich obchodů objeví sedm Blu-ray filmů a jedna cenově zajímavá kolekce. Těšit se můžeme například na rodinnou komedii Příšerky z podkroví, thriller Únos vlaku 123, horor Orphan, dobrodružnou komedii Poslední akční hrdina nebo hudební dokument This Is It o zesnulém „králi popu“ Michaelu Jacksonovi.

Bontonfilm stále pokračuje v „recyklační“ taktice, kdy na trh znovu uvádí ty nejstarší Blu-ray filmy, které u nás vůbec vyšly – ale s nově přidaným českým dabingem. Tyto nové edice (tentokrát je jen jedna) jsou ovšem o něco dražší, než původní disky, obsahující pouze titulky – ty se totiž v rámci slevových akcí BD Mánie jako první propadly pod 500 korun.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box. Společnost Forum Home Entertainment, která u nás distribuuje Blu-ray studia Disney, k dnešnímu datu nedodala žádné informace o připravovaných lednových titulech. Pokud se na tom v průběhu měsíce něco změní, budeme vás samozřejmě informovat.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Nové edice s českým dabingem:

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře