Nový digitální fotoaparát BenQ E1240 nahrává 720p video

vydáno 9. 6. 2010 | autor BenQ | sekce Tiskové zprávy | téma Foto a video

Tagy: 720p, AF Area select mode, BenQ, CCD, E1240, fotoaparát, rybí oko, S.S.F.

BenQ - logo

Automatická tvorba panoramat, režim rybí oko a jasný 2,7" LCD displej.

Společnost BenQ, výrobce inovativních produktů, oznamuje vydání svého nejnovějšího digitálního fotoaparátu s označením E1240. Novinka je tenká pouhých 18 mm a disponuje kvalitním 12 megapixelovým 1/2.3palcovým CCD snímačem, pocházejícím od společnosti Panasonic, který je doplněn 35~105 mm objektivem s 3× optickým zoomem.

Díky těmto parametrům je model E1240 schopen perfektně nahrávat videa ve vysokém rozlišení 1280×720 pixelů i se zvukem, a to rychlostí 20 snímků za vteřinu.

Buďte přesní

Díky použití nového 2,7" LCD displeje, vybaveného dvěma LED moduly pro podsvícení, jsou snímky zobrazeny opravdu zřetelně, na což se můžete spolehnout i za přímého slunečního světla.

Digitální fotoaparát BenQ E1240

Novinka uživateli umožňuje zvolit rychlost clony a závěrky pro dosažení požadované fotografické kompozice – AF Area select mode spolu s S.S.F. módem zaručují, že obrázky budou svěží a vždy perfektně ostré, takže nikdy nepřijdete o své nezapomenutelné momenty. Díky hodnotě ISO až 3200 (při rozlišení 3 Megapixely) můžete s jistotou fotografovat i za špatného světla – obrázky pak budou bez nežádoucího rozmazání, dokonale ostré a zároveň přirozené.

Model E1240 je prvním fotoaparátem od společnosti BenQ, který dokáže nahrávat video v rozlišení 720p. Tato pokročilá technologie uživatelům umožňuje nahrávat okamžiky, které by bylo obtížné zachytit – ať už na nich budou figurovat lidé, zvířata nebo přírodní scenérie, vaše zážitky budou perfektně uloženy ve vysokém rozlišení!

Zábavné funkce

Model E1240 od společnosti BenQ přichází s funkcí Automatická tvorba panoramat. Při použití tohoto režimu mohou být snadno zachyceny rozsáhlé pohledy na přírodní krásy či uspěchané městské ulice. V rámci této funkce se hladce spojí tři fotografie do jedné – díky této novince budete schopni ukázat svým přátelům a rodině rozsáhlé scenérie jako celek a ne jako oddělené snímky.

Digitální fotoaparát BenQ E1240

Na tomto opravdu povedeném fotoaparátu najdete také režim rybího oka. Rybí oko je výraz, kterým fotografové obvykle nazývají extrémně širokoúhlé objektivy umožňující pořízení až neuvěřitelně širokých hemisferických snímků. Rybí oko je perfektní funkcí, s jejíž pomocí můžete ohromit svou rodinu a přátele tím, jak kreativní dokážete být.

V neposlední řadě je fotoaparát BenQ E1240 opatřen také skvělou funkcí s názvem Vylepšení krásy. Díky ní bude vylepšen vzhled pokožky osob zachycených na fotografiích, přičemž jizvy a další kazy pleti budou méně výrazné nebo dokonce kompletně zmizí. Dobrý fotograf fotí tak, aby objekty na jeho snímcích vypadaly dobře – a díky E1240 se dobrým fotografem stanete opravdu snadno.

Digitální fotoaparát BenQ E1240 je dostupný od června 2010 za cenu 2399,– Kč bez DPH.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře