Nová 32 GB paměťová karta Memory Stick PRO-HG Duo HX

vydáno 31. 7. 2009 | autor Sony | sekce Tiskové zprávy | téma Datová média

Tagy: Full HD, Memory Stick, Memory Stick HX, Memory Stick PRO-HG Duo HX, paměťová karta, Sony, USB

Sony - logo
  • Rodina paměťových karet Memory Stick HX se rozrostla o ještě větší 32 GB
  • Rychlý přenos dat – 20 MB/s významně zkracuje čekání
  • Ideální pro HD videokamery nebo jakoukoli práci s velkými objemy obrazových dat

Společnost Sony uvedla na trh paměťovou kartu Memory Stick PRO-HG Duo HX s dosud největší kapacitou 32 GB. Díky vysoké rychlosti je 32 GB verze dokonalým médiem pro zpracovávání velkých souborů vznikajících při natáčení videa ve vysokém rozlišení. Stejně tak se báječně hodí pro fotografování, ať používáte pokročilé digitální zrcadlovky jako např. Sony nebo kompaktní a lehký Cybershot.

Uživatelé videokamer mohou na jedinou 32 GB kartu Memory Stick PRO-HG Duo HX uložit v režimu Full HD (1920×1080) neuvěřitelných 225 minut záznamu, což prakticky znamená konec neustálých obav, kolik místa kameramanovi ještě zbývá.

Paměťová karta Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX 32 GB

Karta nabízí také známé funkční vlastnosti značky Memory Stick HX. S použitím přiloženého USB adaptéru lze dosáhnout rychlosti čtení 20 MB/s a rychlosti zápisu 15 MB/s , takže podstatně méně času strávíte čekáním, než se uložené video přenese do počítače.

Přesvědčivé spojení velikosti a rychlosti je dobrou zprávou pro majitele technicky vyspělých digitálních zrcadlovek, jako je například Sony i pro uživatele kompaktních digitálních fotoaparátů, kteří zkrátka nechtějí neustále kontrolovat kapacitu paměti.

Do řady paměťových karet Memory Stick PRO-HG Duo HX patří dále 4 GB, 8 GB a 16 GB model. Ke všem verzím je zdarma dodáván USB adaptér zaručující optimální výkon a snadné připojení k nepřebernému množství hardware.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře