Muzikály Kvaska a Chicago se chystají na Blu-ray

vydáno 9. 5. 2008 | autor Brickbox Digital Media | sekce Tiskové zprávy | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, Brickbox Digital Media, Chicago, film, Full HD, Hollywood C.E., Kvaska, muzikál

Společnost Brickbox Digital Media realizuje pro distribuční společnost Hollywood C.E. hned dva muzikály na Blu-ray. Jde o český snímek Kvaska a do češtiny lokalizovaný velmi úspěšný americký muzikál Chicago. Oba Blu-ray tituly se objeví na pultech českých obchodů v následujících týdnech.

Kvaska (2006)

Kvaska - Lucie Vondráčková

Romantický muzikál Miriam a Daniela Landových Kvaska (FDb.cz) vychází na Blu-ray ve Full HD, tedy v tom nejlepším vysokém rozlišení, které je srovnatelné s projekcí na plátna kin. Film prošel kompletní digitální postrpodukcí, kdy byl zbaven nečistot pro maximální divácký zážitek.

Blu-ray disk Kvaska obsahuje 3 české zvukové verze (Dolby Digital 5.1, DTS HD 5.1 a LPCM 2.0) s českou, anglickou, německou a ruskou titulkovou výbavou. Dále je k dispozici řada bonusů, například rozhovor s tvůrci, film o filmu nebo reportáž z premiéry.

Chicago (2002)

Chicago (2002)

Slavný americký muzikál o dvou jazzových zpěvačkách Chicago (FDb.cz). Obě mají na svědomí vraždu, obě by zasloužily trest, ale v Chicagu 20. let to jde s pomocí šikovného právníka i jinak. I tento film přichází ve Full HD, ve kterém si vychutnáte krásu žen, ponurost žaláře i mistrovské taneční kusy tak, jako byste seděli v kině.

Blu-ray disk Chicago obsahuje 3 zvukové verze (Dolby Digital 5.1 česky, Dolby Digital 5.1 anglicky a DTS HD 5.1 anglicky), a je vybaven českými i slovenskými titulky. Bonusy přinášejí vynechanou scénu, film o filmu, záběry z natáčení i rozhovory.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře