Genius G-Shot HD501 - HD kamera do kapsy

vydáno 4. 8. 2010 | autor Genius | sekce Tiskové zprávy | téma Foto a video

Tagy: 720p, ArcSoft HDcam, CMOS, Facebook, G-Shot HD501, Genius, HDMI, MP3, SDHC, TFT, USB, videokamera, YouTube

Genius - logo

Genius představil videokameru G-Shot HD501, která kombinuje záznam HD videa, zajímavý design a příjemnou cenu. Zásluhou odolné konstrukce mohou uživatelé kameru používat i v drsnějších podmínkách, jako je vysoká vlhkost, déšť či sníh. Novinka má kompaktní rozměry, takže není problém přenášet ji v kapse.

Doporučená cena kamery G-Shot HD501 je 2289 Kč s DPH.

Model G-Shot HD501 disponuje 2" TFT displejem. O samotný záznam videa ve vysokém rozlišení až 1280×720 bodů při rychlosti 30 snímků za sekundu se stará CMOS senzor s fyzickým rozlišením 1 Mpx. Při statických záběrech je možné použít implementovanou interpolaci, která zajistí rozlišení fotografií až 3 Mpx.

Jako úložné místo slouží flash paměť s kapacitou 128 MB, která se ale dá následně rozšířit pomocí SDHC karty až na 16 GB. Videonahrávky pak lze přenést do počítače prostřednictvím USB konektoru nebo je rovnou sledovat na Full HD televizoru díky přítomnosti HDMI výstupu.

Videokamera Genius G-Shot HD501

V základním balení kromě nabíječky uživatelé najdou pevné pouzdro, kompas, klasický videokabel, HDMI kabel, USB kabel a dokonce stereo sluchátka, neboť přístroj funguje také jako MP3 přehrávač. Přibalené CD obsahuje aplikaci ArcSoft HDcam pro editování videí a jejich snadné sdílení na YouTube nebo Facebooku.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře