Fujifilm představil nový instantní fotoaparát řady instax

vydáno 25. 9. 2018 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Foto a video

Tagy: Fujifilm, hybridní instantní fotoaparát, instax Square SQ20

Společnost Fujifilm Corporation uvádí na trh nový hybridní instantní fotoaparát značky instax. Model Square SQ20 je kompatibilní s filmem instax čtvercového formátu.

Novinka nabízí uživatelům širší škálu funkcí než doposud. Výrobce vyzdvihuje zejména tzv. Motion Mode (režim pohybu), s jehož pomocí zvládnete nahrát až 15vteřinové video a z něho si pomocí zadního ovladače a integrovaného LCD displeje vyberete ty nejlepší statické snímky, které následně standardně vytisknete pomocí integrované tiskárny stejně jako jakoukoliv jinou fotografii.

Fotoaparát je dále vybaven i funkcionalitou Time Shift Collage pro mix čtyř fotek s časovým odstupem v rámci jedné fotografie, či filtrem zvaným Sequence pro „dynamické a zasněné snímky.“ Zajímavostí je taktéž zrcátko pro selfie, kterým si před zmáčknutím spouště zkontrolujete, zda vám to na fotce bude slušet a není tak třeba postupovat metodou pokusu a omylu jako doposud.

Zároveň lze pořízený snímek před jeho vytištěním upravit různými filtry včetně částečného barevného filtru i úpravy vinětace nebo jasu. K dalším možnostem patří dvojitá expozice nebo funkce Bulb pro noční fotografování a snímání pohybu světla.

Fotografie se pořizují na instantní film „instax Square,“ který je třeba si dokoupit zvlášť, přičemž v jednom balení naleznete materiál na deset snímků.

Zdroj: TZ Fujifilm

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře