Blu-ray filmy ve světě - 5. týden 2009

vydáno 27. 1. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy

Tagy: Blu-ray, Dům na špatné adrese, film, Hrdost a sláva, Lovecká sezóna 2, Mrtví a pohřbení, Na Hromnice o den více, Pád Třetí říše, RocknRolla, Růžový panter, Splinter, The Bourne Trilogy, The Rocker, Vicky Cristina Barcelona, Vítězové a poražení, Zodiac

V posledním lednovém týdnu vychází v zahraničí téměř pětadvacet nových Blu-ray titulů. Mezi největší trháky patří kolekce The Bourne Trilogy, temný thriller Davida Finchera Zodiac, původní Růžový panter z roku 1964 nebo na Oscara nominovaný Pád Třetí říše.

TIP: Chcete dopředu vědět, jaké filmy se chystají ve vysokém rozlišení? Sledujte každý čtvrtek další pokračování seriálu Blu-ray filmy na obzoru!

Oblíbená komedie Na Hromnice o den více vyšla tento týden i na našem trhu s plnou českou jazykovou podporou. Thriller Dům na špatné adrese a animák Lovecká sezóna 2 se pak u nás objeví během února.

V 5. týdnu roku 2009 (konkrétně k datu 27. ledna 2009) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře