Vyrábí HTC nový Facebook telefon?

vydáno 26. 4. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Mobilní telefony

Tagy: Android, Facebook, HTC

Facebook nedávno oslavil devět set milionů uživatelů. Co si budeme povídat, jedná se o poměrně vysoké číslo, a tak není divu, že se toho všelijaké společnosti pokoušejí využít po svém. Třeba jako HTC, které minulý rok přišlo s myšlenkou Facebook telefonu. Modely Salsa a Chacha pravděpodobně měly dost velikou úspěšnost na to, aby se tchajwanský výrobce kapesních zařízení zamyslel nad další řadou – a právě o té se teď začíná spekulovat.

HTC Salsa a Chacha

Na trh by měla podle nejnovějších drbů dorazit během třetího čtvrtletí tohoto roku a mluví se především o tom, že by telefony měly být ještě silněji provázané se sociální sítí. Jak, to nikdo netuší. Napovědět by mohl fakt, že telefon bude i tentokrát běhat na Androidu, jehož Facebook aplikace se tento týden dožila updatu, který přinesl aplikační zkratky na Facebook fotoaparát nebo Facebook chat.

Facebook se tedy z našich mobilních telefonů docela okatě snaží vypudit jakoukoliv messaging konkurenci (jako třeba KakaoTalk nebo WhatsUp) a donutit nás k posílání každé fotky okamžitě na virtuální zeď. A co jiného by mu k tomu mohlo pomoci více než telefon, který vám nic jiného vlastně ani nedovolí.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře