Vlk z Wall Street vyjde na Blu-ray téměř bez bonusů?

vydáno 22. 2. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, Vlk z Wall Street, Wolf of Wall Street

Vlk z Wall Street (Blu-ray) Tohle vypadá na slušnou podpásovku. Studio Paramount před pár hodinami oznámilo, že Vlka z Wall Street Martina Scorseseho vydá na Blu-ray v podstatě bez bonusových materiálů. Na disku, jenž ve Spojených státech dorazí na trh 25. března (u nás datum prodeje nebylo oficiálně zveřejněno), se bude nacházet pouze jediný bonus – diskuze mezi Scorsesem, Leonardem DiCapriem, Jonahem Hillem a dalšími členy obsazení a štábu o natáčení filmu.

Bohužel nebyla uvedena stopáž této diskuze, takže můžeme doufat v alespoň několik desítek minut dlouhý materiál. Rozhodně však zamrzí, že nic víc už na disku nebude. A přitom by byl zajímavý pohled i na vznik scénáře podle úspěšné předlohy, na skutečného Jordana Belforta, na detailní natáčení a přípravy, popřípadě na náročné trikové kompozice, jichž bylo ve filmu několik desítek, ne-li stovek.

V zákulisí už se sice spekuluje o tom, že Paramount v tichosti chystá double-dip, kdy chce osekanou verzi vypustit na trh co nejdříve, aby následně o pár měsíců později vyrukoval se speciální edicí, toto ohlášení je ale přesto studenou sprchou pro ty, kteří doufali v pořádně nacpanou edici alespoň na zámořském trhu. Jako by nestačilo, že byly negovány zprávy o připravované rozšířené verzi.

P.S.: Britský zlatý steelbook bude stále obsahovat o dva featuretty více, než americká edice.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře